Zhask - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Zhask - Mobile Legends Build / Guide
Büyücü
475
.
12 Tem 2020
Zhask Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Zhask Şunlara Karşı Güçlüdür
Zhask Şunlara Karşı Güçsüzdür
Zhask Kahramanının Hikayesi
Tarihin küllerinden büyük bir uygarlık yükseldi. Kastiyanların agresif yapıları da bu imparatorlukla birlikte yükselmeye devam etti. Kastiyanlar zayıf halkları yenmek im pisişik güçleri ve uzay zaman yeteneklerini büyük bir zevkle kullanıyorlardı.

Zamanın getirdiği onlarca tecrübeden sonra Domoreyin böcek ruhunu tam anlamıyla zihinleriyle kontrol edebilmeye başladılar ve bu yeteneğe Kastiyan dilinde Kabus Yumurtası olarak isimlendirdiler. Bu ölümsüz ruh, nerede olursa olsun bilinen herhangi bir fiziksel veya büyülü engeli aşmak için yeterli güce sahipti.

Kastiyanlar, onu gezegenlerine getirdikten sonra ruhunu yüce bir makama kazımışlardı. Bu makam şu anda Kastiyanların Kralı tarafından kullanılmaktadır. Zhask, onlarca dünyayı istila etme planlarını bu makamda almıştı. İstilalar ile birlikte Kastiyanlar, gezegendeki herkesin zihinlerini kontrol etmek suretiyle köleleştirip kaynaklarını yağmalamıştı.

Zhask, işgal ettiği bir çok gezegene Düzlem Selefi imzasını bıraktı. Değişik gezegenlere kaşif olarak gönderdiği bir çok ruhtan biri, aziz melek Argus tarafından tuzağa düşürüldü. Argus'u takip eden Zhask, bu sayede Şafak Vadisindeki gelişmeleri öğrenmeyi başardı. Orada zengin kaynaklar olduğunu duyunca hemen o efsanevi topraklara indi ve en iyi yaptığı şeyi yaptı; öldürmek, parçalamak ve hükmetmek.
Zhask Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
240
Fiziksel Saldırı
107
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
15
Büyü Direnci
10
Can
2401
Mana
490
Saldırı Hızı
0.8
Can Yenileme
34
Mana Yenileme
20
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.