X.Borg - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
X.Borg - Mobile Legends Build / Guide
Savaşçı
319
.
12 Tem 2020
X.Borg Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
X.Borg Şunlara Karşı Güçlüdür
X.Borg Şunlara Karşı Güçsüzdür
X.Borg Kahramanının Hikayesi
Sıra dışı beyinler, dünyayı aydınlatan birer ışık olabilirler veya dünyayı daha kötüye götüren bazı değişiklikler yapabilirler. Bu beyinler sayısız başarısızlığa rağmen paha biçilemez birer hazinedir. Teknolojinin gelişmesi için insanlar fedakarlıkta bulunmalıdır. Şafak Vadisinin kuzey batısında bulunan Eruditio, adeta zekanın bir sembolüydü. İmkansız şeyleri mümkün kılmayı başarıyorlardı. Medeniyetleri ne kadar büyük ve ihtişamlı olsa da yine de isyanlara ve düşmanlıklara sahne oluyordu.

Yakınlarda bir dizi patlama, Eruditiolular'ın başını ağrıttı. Tüm ipuçları ve kanıtlar, olayın failinin Sihir Akademisi olduğunu gösteriyordu. Eruditio'nun güvenliği ve saygınlığı koruyup suçluyu bulmak üzere Bruno ve şehrin koruyucuları harekete geçti. Dr. Rooney, olanları açıklamak için koruyucuları durdurdu. Pişman bir ses tonuyla geçmişin sırlarını gün yüzüne çıkardı.

Bir zamanlar Eruditio'nun yakınlarında salin ve küçük bir kasaba vardı. Bir gün bu kasabada teknolojik bir deney yapıldı. Beklenmedik bir patlama olana dek her şey sorunsuzdu. Tüm masum kasaba halkı bir anda alevler tarafından yutuldu. Ne bir feryat ne de bir çığlık duyulmadan...Patlama, kasabada yaşayan herkesi bir anda küllere dönüştürecek kadar korkunç ve hızlıydı. Eruditiolular, kasaba halkını kurtarmak için ambulanslar ve acil durum ekipleri gönderdi. Sadece ağır bir şekilde yaralanmış X-Borg kurtulabilmişti. Eruditio, X-Borg'un yaşayabilmesi için vücudunu yeniden oluşturmayı başarabildi. Ama alevlerin içinde çaresiz ve ızdırap içinde yandığı anlar, X-Borg'un gözünün önünden hiç bir zaman gitmiyordu. Eruditio'dan kaçıp yıllar sonra eski kasabasına geri dönen X-Borg, eski evlerinin üzerinde bir teknoloji çöplüğü inşaa edildiğini gördü. Burada kendini hem garip hem aşina hisseden X-Borg'un öfkesi yavaş yavaş kayboldu. Tek düşünebildiği Eruditio'nun teknolojisini yok etmekti. Çöplüklerden bulduğu eşyaları kullanarak vücudunu patlayıcı bir bombaya dönüştürdu. Eruditio ile tek başına savaşmasının mümkün olmadığını biliyordu. Bu nedenle Eruditio ile Sihir Akademisi arasında anlaşmazlık yarattı. Eruditio ne zaman yeni bir icat açıklasa, X-Borg orda bir olay çıkardı. X-Borg, her teknolojik gelişmenin dünya için faydalı olmadığını düşünüyordu. Eruditio'yu yok etmek için kendi yöntemlerini bulacaktı.
X.Borg Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
260
Fiziksel Saldırı
117
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
25
Büyü Direnci
10
Can
1018
Mana
0
Saldırı Hızı
0.868
Can Yenileme
39
Mana Yenileme
0
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.