Wanwan - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Wanwan - Mobile Legends Build / Guide
Nişancı
629
.
12 Tem 2020
Wanwan Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Wanwan Şunlara Karşı Güçlüdür
Wanwan Şunlara Karşı Güçsüzdür
Wanwan Kahramanının Hikayesi
Cadia Vadisinin güneyinde Ba ve Shu medeniyetlerinin bulunduğu doğa harikası bir diyar vardır. Yerel halk kendi toprakların "Bolluk Diyarı"da demektedir. Bu diyarda yaşadığı bilinen, Tanvmen adıyla bir silah ve silah ustalığı vardır. Ancak, Tangmen'in yeni ustası, birçok kişinin bu sanatı şeytani amaçlarla kullandığını fark etmiştir. Bu sebeple, kendi kabilesinden kaçıp, kızıyla birlikte münzevi bir hayat yaşamaya başlamıştır.

Wanwan, doğumundan itibaren hep babası işe birlikte yaşamış; orman, onun evi olmuş, avcılık ve eğitim için uzun zamanını vermiştir. Daha beşinci doğum gününde, babası ona deniz diplerinde bulunan özel bir gümüşten yapılma dikenler hediye etmiştir. O güm ayrıca, Tangmen tarihini de ona anlatmıştır. Bu iğneler, oldukça değerli ve Tangmen tarafından yapılmış gizli bir silahtır ki 81 dikenden müteşekkirdir. Tangmen, özgün zanaati ile dikenleri ölümcül bir silah haline getirmiştir. Babası, bu silahı sadece kendini tehlikede hissettiğinde kullanmasını sıkı sıkı tembih etmiş. Babasının ona ilk dersi buydu. Bir gün, babası ile dolaşırken uçurumun dibinde duran Kara Ejder'e denk gelirler. Wanwan, hayatında ilk kez yaralı birini gördüğünden şefkat hisleri kabarmış ve onu öylece bırakmaya içi el vermemişti. Babasının da yardımıyla Kara Ejder'i evlerine kadar taşımışlardı. Kara Ejder de iyileşmeye başladıkça bu minik kıza karşı açık olmuş ve geçmişini, hayallerini anlatmış ve nasıl bir kahraman olunacağından bahsetmişti. Ne var ki, Kara Ejder birkaç ay sonra veda bile etmeden çekip gitmişti. Wanwan ise hep uzun bir müddet üzgün hissetmişti.

On sene sonra, Wanwan artık gençlik çağına girmiş ve becerileri de kendi gibi olgunluğa ulaşmıştı. Yüzlerce metre uzaklıktan bile bir çiy tanesini fırlattığı dikenle ikiye ayırabiliyordu. Babası, ona bu becerilerini asla birilerine göstermemesi konusunda uyarıyor, başının belaya girmesini istemiyordu. Wanwan ise tam aksine oldukça meraklı biriydi be tüm dünyayı gezmeyi hayal ediyordu. Bir gün, bu hayalini gerçekleştirmek üzere yolculuğuna başladı. Babası onu savunmasız bırakmak istemediğinden dolayı çok özel bir silah olan Tang Yayı'nı ona verdi. Ok yağmuru atabilen bu silah, kullanıcısının gücü ile birleştiğinde ölümcül bir silah halini alıyordu.

Yolculuğunun başında, Wanwan hayret verici bir haber almıştı. Kara Ejder, Ejder Sunağı'nu yıkmak ve Cadia Vadisine hakim olmak istiyordu. Wanwan, bir zamanlar çok yakın olduğu arkadaşının böyle korkunç bir şey yapabileceğine ihtimal vermese de gerçeği öğrenmek üzere Kara Ejder'i bulmaya koyuldu.
Wanwan Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
240
Fiziksel Saldırı
90
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
15
Büyü Direnci
10
Can
2540
Mana
424
Saldırı Hızı
0.786
Can Yenileme
27
Mana Yenileme
14
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.