Vexana - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Vexana - Mobile Legends Build / Guide
Büyücü
224
.
12 Tem 2020
Vexana Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Vexana Şunlara Karşı Güçlüdür
Vexana Şunlara Karşı Güçsüzdür
Vexana Kahramanının Hikayesi
Uzun zaman önce, tebaası tarafından saygı gören, iyi kalpli ve yardımsever bir kralı ve kraliçesi olan küçük bir ülke vardı. Işık Tanrısının koruması altında huzurlu bir hayat yaşıyorlardı. Fakat yerin derinliklerinde, Çukur'un karanlık hükümdarı, bu toprakları işgal etmek için planlar yapıyordu. Karanlık hükümdar, kralı ayartması için büyüleyici kraliçe vampir Alice'i görevlendirdi. Kral, meclise katılmayı bıraktı ve bir zamanlar canından çok sevdiği kraliçesini önemsememeye başladı.

Kocasının ihaneti ve kıskançlık alevleri, kraliçenin akıl sağlığını yerle bir etmeye yetti ve kalbini geri kazanabilmek adına karanlık hükümdarla eski gençliğini ve güzelliğini geri almak için bir anlaşma yaptı. Krallıkta her gün genç ve güzel kızlar kaybolurken insanlar telaşa kapılmaya başladılar. Ülke her geçen gün zayıfladı ve kraliçenin büyücüsünün talep ettiği kurbanlar da arttı. Sonunda krallık çöktü, geriye alınacak kurban kalmadı ve karanlığın yok edici gücü kraliçeyi birden pörsümüş ve korkunç bir hale getirdi.

Binlerce yıl geçti, bu bilinmeyen krallık, tarihin akıntısıyla kaybolup gitti: geride sadece iblis kraliçenin efsanesi kaldı. Bugün çok azı bu hikayeyi muazzam ve dehşet verici Ruh Çağıran Vexana'yla ilişkilendirir. Ne de olsa, bu çok çok uzun zaman önce yaşanıp bitmiş ve kimsenin artık hatırlamadığı bir hikayedir.
Vexana Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
245
Fiziksel Saldırı
112
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
17
Büyü Direnci
10
Can
2381
Mana
490
Saldırı Hızı
0.8
Can Yenileme
38
Mana Yenileme
20
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.