Vale - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Vale - Mobile Legends Build / Guide
Büyücü
480
.
12 Tem 2020
Vale Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Vale Şunlara Karşı Güçlüdür
Vale Şunlara Karşı Güçsüzdür
Vale Kahramanının Hikayesi
"Valir, sevgili kardeşim. Anlaşmamızı yaptığımız gün her şeyini kaybettin. Ateş Krallığının tıpkı eskisi gibi restore edildiğini sana göstermek isterdim. Zalim babandan intikamını almak istersen sana asla kızmam. Yeter ki içindeki öfkeyi at. Dünyada ki en önemli şey, senin mutluluğun. Hatta, bunu kendi hayatımdan bile önemserim." Bu cümleleri ancak yazmıştı ki derin düşüncelere kapıldı Vale. Beraber çok yakın arkadaş oldukları zamana dönmüştü bir anda.

Vale, hatıralar arasında yüzerken kraliyet partisinde Valir ile ilk tanıştıkları zaman geldi. O partiden itibaren ikisi de birbirlerin büyü gücüne büyük bir hayranlık duymaya başlamışlardı. Uzun bir müddet, ikisi sürekli yan yanaydılar. Rüzgarla Vadisinde, Ateş Krallığında ve daha pek çok egzotik yerde nice hatıra bıraktılar. Ateş Krallığını huzursuzluk sardığında, Valir oradan çabucak ayrılmak zorunda kaldı. Sadece Vale, Valir'in o gün ne fedakarlıklarda bulunduğunu tam anlamıyla biliyordu.

Zaman ilerledikçe buluşma için sözleştikleri gün de yaklaşıyordu. Vale'nin rüzgarı kontrol etme yeteneği yıllar içinde epey gelişmişti. İşin aslı ailesinde rüzgarı büyü ile kontrol eden tek kişi kendisiydi. Henüz bu gücünü kimseye göstermemişti. Vale, Valir ile görüşeceği gün gelene kadar bekledi, bekledi...O gün, ateşe benzeyen çocuk için benzersiz bir rüzgar büyüsü gösterisi yapacaktı. Valir'in gösterisini gördüğünde de birlikte geçirdiği o değerli zamanları hatırlayıp gençliklerin o büyüsüne geri döneceklerine inanıyordu.
Vale Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
250
Fiziksel Saldırı
115
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
15
Büyü Direnci
10
Can
2401
Mana
490
Saldırı Hızı
0.8
Can Yenileme
34
Mana Yenileme
21
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.