Tigreal - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Tigreal - Mobile Legends Build / Guide
Tank
269
.
12 Tem 2020
Tigreal Şampiyonunun Fiyatı
6500
0
299
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Tigreal Şunlara Karşı Güçlüdür
Tigreal Şunlara Karşı Güçsüzdür
Tigreal Kahramanının Hikayesi
Tigreal, İmparatorluk Başkentinde Moniyan Şövalyelerinin önderidir. Çocukken bile en büyük isteği, İmparatorluk'un güçlü bir şövalyesi olmaktı. Gençliğinden beri Işık Lordu'na sadık bir şekilde inanmaktaydı. Şövalyeler Tarikatı'na katılmaya ve tüm Şafak Vadisi'nde Moniyan İmparatorluğunu ve onun sembollerini korumaya yemin etti. Tüm zamanını çalışmaya adadı. Tigreal'in performansı, antremanlarla birlikte, diğer şövalyelerin yanından bile geçemeyeceği düzeye geldi. Ustalar, imparatorluk şövalyelerinin en tanınmış simalarıydı. Kendini kanıtlamak ve ustalarını bile geride bırakabilmek için herkesten daha fazla zaman ve efor harcadı. Eğitimindeki en küçük hatalar bile düzeltilecek, boş zamanlarında tekrar tekrar uygulanacaktı. Sonunda, ustaları onu Şövalye Tarikatının en yüksek potansiyele sahip önderi ilan ettiler.

Ustalarının yorumları, Tigreal'in kendi yeteneklerine karşı öz güven duymasını sağlamıştı. Ancak, en güçlü kahramanların bile zayıf olduğu noktalar vardır. Deneme görevlerinden birinde şeytan avlarken, Tigreal küçük bir merhamet belirtisi gösterdi, öldürmeye tereddüt etti. O tereddüt esnasında, şeytanlar tarafından pusuya düşürüldü ve ağır yaralandı. Çaresizce, ustalarının onu kurtarmak için kendilerine feda edişlerini izledi. Tigreal, bu görevde anladı ki adını tarihe yazdırmak istiyorsa, önünde hala uzun bir yol vardı. İmparatorluk'a döndükten sonra, daha disiplinli olmaya çabaladı. Tüm görevleren hiç bir kayıp vermeden dönmek istiyor ve astlarının en küçük hatasını bile kabul etmiyordu.

O zamandan beri Şövalye Tigreal, tüm savaşlarda en önde görülür. En şeytanı düşmanları bile savaşta Tigreal'i kışkırtmaya cesaret edemezdi. Çünkü bilirler ki karşılığında onun acımasız saldırısına maruz kalacaklar. Işık Lordu'nun sadık bir bendesi, şövalye tarikatının bir sarsılmaz bir sütunu haline geldi: artık adı korkusuzluk ve cesaret ile eş anlama geliyordu. Cesaretinden ötürü, imparatorluk ona Şafak Savaşçısı unvanını verdi.

Tigreal, kendine ülkedeki en cesur savaşçıları arıyordu ve aklında Alucard'dan daha iyisi de yoktu. Ancak uzun zamandır uğraşmasına rağmen, Işık Tapınağından ayrılarak kendisine katılması için ikna edemiyordu. Alucard'ın ailesinin ölümünü atlatamadığını ve Işık Tapınağının merdivenlerini her çıktığında kalbinde büyük acılar hissettiğini de biliyordu.
Tigreal Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
260
Fiziksel Saldırı
112
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
25
Büyü Direnci
10
Can
2890
Mana
450
Saldırı Hızı
0.826
Can Yenileme
42
Mana Yenileme
12
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.