Thamuz - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Thamuz - Mobile Legends Build / Guide
Savaşçı
234
.
12 Tem 2020
Thamuz Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Thamuz Şunlara Karşı Güçlüdür
Thamuz Şunlara Karşı Güçsüzdür
Thamuz Kahramanının Hikayesi
Dağların derinliklerinde sadece karanlık hüküm sürmektedir. Dipsiz yarıklar İçindeki tek ışık koyu kırmızı tavlardır. Çukurun meydana geldiği günden beri sayısız şeytan Çukur'a itaat etti. Çukur'a tapan şeytanlar hep birazdan aynı şeyi söylediler: "sadece en güçlüler yönetmeye layıktır!"

Binlerce yıldır Çukuru koruyan Ateş Şeytanı Kabilesi çukurun mutlak hükümdarları haline geldiler. Ateş şeytanlarının kralı Thamuz ve onun yoldaşları Çukur'u muazzam bir güç haline getirdiler. Thamuz, amacına ulaşmak için zalimce yöntemler kullanan gaddar bi savaşçıydı. Doğuştan gelen büyük bir güce sahip olan Thamuz, Çukur'un hükümdarı olarak tanındı. Onun önderliğinde Çukur tüm yeraltı dünyasına hükmetti.

Thamuz'a göre düşmanları yaşamaya bile layık olmayan, değersiz solucanlardan ibaretti. Ona göre hükmetme hakkı sadece kendisindeydi. Thamuz, Alice'i saf bir kandan gelmediği için kraliçesi olarak kabul etmemişti. Alice uğraşmaya ve uğruna savaşmaya layık biri değildi. Çukur'un kapıları açıldığında şeytanlar heyecanlı bir şekilde kralların dönüşünü bekleyecekti. Ancak Ateş şeytanın dönüşü zayıfların yok oluşu demekti. Çukur ordusunda sadece en güçlüler var olmayı hak ederlerdi. Thamuz, ordusunu Şafak Vadisine süreceği günü dört gözle beklemekte ve vadide yaşayan herkese, sadece en güçlü olanın hüküm sürebileceği gerçeğini hatırlatacak!
Thamuz Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
250
Fiziksel Saldırı
107
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
22
Büyü Direnci
10
Can
2758
Mana
0
Saldırı Hızı
0.844
Can Yenileme
37
Mana Yenileme
0
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.