Silvanna - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Silvanna - Mobile Legends Build / Guide
Savaşçı / Büyücü
298
.
12 Tem 2020
Silvanna Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Silvanna Şunlara Karşı Güçlüdür
Silvanna Şunlara Karşı Güçsüzdür
Silvanna Kahramanının Hikayesi
Prens kaybolmuştu ve kimse ölü yoksa diri mi bilmiyordu! Ülkenin iyiliği ve halkın güvenliği için, Kral Aurelius 2. Şövalye Düzenini genişletme ve imparatorluğun savunmasını arttırmak için Moniyan eteklerine kale inşa etme kararı aldı. Bu süre içinde, İmparatorluk Şövalyeleri, prensin nerede olabileceğine dair ipucu aramaya devam etmekteydi. İmparatorluk Şövalyeleri gece gündür iş başındaydı. Neredeyse tüm Şafak Vadisi'ni aramışlardı, fakat tek buldukları şey sonsuz bir bekleyişti. Arelus kraliyet ailesi kedere boğulmuş haldeydi. Genç Silvanna için bu trajik anı fazlasıyla ağırdı. Bir prenses olarak Silvanna, küçüklüğünden beri her zaman adil ve şefkatli bir kalbe sahip oldu. Erkek kardeşinin kayboluşundan sonra, neredeyse her gün kraliçe ile beraberdi. İkisi de yıllardır imparatorluk kalesi için bir mucize bekliyordu. Fakat gün be gün, yıllar geötikçe kraliçe en sonunda hastalanmış, bedensel ve zihinsel yorgunluktan yatağa bağlı hale gelmişti.

On yıl geçmişti. Kraliçe ve kral yaşlandıkça, artık yetişkin olan Prenses Silvanna her zaman imparatorluğu için bir şey yapmak istemişti. Üzüntüden kurtulmak istiyordu, fakat ne zaman erkek kardeşini düşünse, üzüntü ve hayal kırıklığı ona geri dönüyordu. Silvanna, her gece rüyasında erkek kardeşine uzanabildiğini ama ona dokunamadığonı görüyordu. Kısa bir süre sonra Silvanna'nın yaşını doldurma töreninde, bir prenses olarak statüsünü göz ardı rderek İmparatorluk Şövalyelerine katılmaya kadar verdi.

Belki de acıyla başa çıkmasının tek yolu buydu.

Şövalyenin emrinde, Silvanna zorlu bir eğitimden geömek üzereydi. Artık kraliyet üyesi gibi davranmayacaktı. Silvanna'nın güçlü bir inancı olması ve diğer şövalyelerden daha çok çalışması gerekiyordu. İnancı onu daha da güçlendirdi. Vücudundaki izler eğitiminin en büyük kanıtıdır.

Çok geçmeden şövalyeler arasındaki en güçlü kadın şövalye oldu. Fakat o zaman dahi, Silvanna, Tigreal'in özel onayını hala alamıyordu. Tigreal, gerçek savaş alanının zulmünü ve hataya yer olmadığını biliyordu. İçten içe, Tigreal onun bir şövalyenin sahip olabileceği tüm becerilere sahip olduğunu biliyordu. Kararlılığını da görebiliyordu. Fakat o yine de bir kraliyet ailesi üyesiydi. Tigreal, imparatorluğun diğer bir varisinin de tekrar risk altında olmasını istemiyordu.

Fakat, bir gün aniden iblis ordusu imparatorluğun eteklerine ulaştı. Moniyan, felaketle ve savaşla karşı karşıyaydı. Tigreal, tüm şövalyeleri savaşa götürürken, Silvanna'ya imparatorlukta kalmasını emretti.

Yolu yarılarken, Tigreal bir haber almıştı: kendini kanıtlamak için Silvanna, yasak bölgeye, sayısız bilinmeyen yaratıkların saklandığı İmparatorluk Tapınağı'na girmişti. Tigreal bile oraya girecek özgüvene sahip değildi. O anda, uzaktan keskin bir çığlık geldi ve Tigreal titredi. Hemen Şövalyelerin seçkin olanlarını İmparatoeluk Tapınağına gönderdi ve geri kalanını iblislerle savaşmak için imparatorluğun dışına yolladı. Yolda, zamanında yetişmeleri için ve korkusunun gerçekleşmemesi için dua ediyordu.

İmparatorluk Tapınağının tanrıları önünde dev bir figür, kadın şövalyeye yavaşça yaklaşıyordu. Işık Tohumu uzaktan parlıyordu ve güçkü rakibi yaklaşıyordu. İmparatorluk kayıtlarında, Silvanna bir zamanlar İmparatorluk Tapınağında bulunan Işık Tohumu hakkındaki efsaneyi okumuştu. Fakat önündeki Işık Tohumunu koruyan güçlü yaratık, baş edemediği bir engeldi. Fakat Silvanna, yalnızca Işık Kralı tarafından korunduğu zaman gerçek anlamda Kutsal Şövalye olabileceğini ve imparatorluğun savaşta zafer kazanmasını sağlayabileceğini biliyordu. Ve bu Işık Tohumu hakkındaki efsaneyi okumuştu. Fakst önündeli Işık Tohumunu koruyan güçlü yarstık, baş edemediği bir engeldi. Fakat Silvanna, yalnızca Işık Kralı tarafından korundu zaman gerçek anlamda Kutsal Şövalye olabileceğini ve imparatorluğun savaşta zafer kazanmasını sağlayabileceğini biliyordu. Ve bu nedenle hayatını feda etmeye hazırdı...
Silvanna Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
255
Fiziksel Saldırı
126
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
22
Büyü Direnci
10
Can
2828
Mana
430
Saldırı Hızı
0.916
Can Yenileme
39
Mana Yenileme
16
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.