Selena - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Selena - Mobile Legends Build / Guide
Suikastçi / Büyücü
212
.
12 Tem 2020
Selena Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Selena Şunlara Karşı Güçlüdür
Selena Şunlara Karşı Güçsüzdür
Selena Kahramanının Hikayesi
Güney Moniyan imparatorluğunda, çorak bir araziye dipsiz bir çukur kazılmıştı. Antik zamanlardan kalma acımasız bir şeytan, Şafak Vadisinde yaşayanların üzerine elindeki kılıçlarla korku salmıştı. Yerel halk, buraya Gölge Çukuru adını verdi. Pek az kişinin bu kuyunun dibine mühürlenmiş korkutucu şeytandan, Çukurun Efendisinden haberi vardır. Yüzyıllar içinde mührün etkisi yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başlayarak Çukur'un açlığını körükledi. Şeytanlar yorulmadan karanlık üzerindeki gücünü arttırmanın yollarını arıyordu. Pek çok yanlış yönlendirilmiş inanan, karanlığın en saf formundan meydana gelmiş Çukur'da yaşayan bu şeytana kurban adıyordu.

Bir gün, genç bir kara elf olan Selena, fanatikler tarafından kurban edilmek üzere çukura atıldı. Elfler, şeytanın en sevdiği yemekti. Çukur şeytanı Selena'nın yüm hücrelerine korku salmıştı. Selena, karanlık tarafından yutulmak üzereyken bir mucize meydana geldi. Gizemli, koyu mavi bir ışık Selena'yı karanlığa karşı korumak için tüm vücudunu kapladı. Selena uyandığında kendini çukurda bilinçsiz bir halde yatarken buldu. Kendinde bir şeylerin farklı olduğunu hissetti. Tüm vücudunu kaplayan mavi bir parıltı vardı artık. Bir zamanlar lavanta renginde olan gözleri artık yakıcı bir kızıllıktaydı. Çukur Şeytanı da Selena'nın yanına serilmişti. İblisler az önce ne olduğunu merak ediyordu.

"Bu koz sevgi dolu, bu sevgi kızın karanlık tarafından yutulmasına engel oldu. İki zıt güö olan çukur şeytanına karşı Ay Tanrısı bu kızın bedeninde dengeyi sağladı." diye bir ses yankılandı. Konuşan Çukur'un iradesiydi ve devam etti: "Bu kızı bana bırakın. Gölge Çukurunun en güçlü savaşçısı olacak!" İblisler emre itaat edip Selena'yı olduğu gibi bıraktılar. Selena, Çukur Şeytanının yanında, iblislerin önünde durduğunda tüm geçmişini unutmuştu. Çukur'un gizemli karanlık büyüsünü kontrol edebileceğini çabucak keşfetti. Düşmanlarını paramparça etmek için çukurun gücünü emip kendini şeytana dönüştürebiliyordu. Çukur, Selena'ya iblislere emretme yetkisini verdi. Kan Kraliçesi Alice bile bu genç elfin gözlerine bakınca tedirgin oluyordu. Yalnızca Çukur'a olan muhabbeti yüzünden değil, ayrıca bu sevimli yaramaz küçük Selena'nın içindeki korkutucu gücü de hissedebiliyordu.
Selena Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
240
Fiziksel Saldırı
110
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
15
Büyü Direnci
10
Can
2401
Mana
490
Saldırı Hızı
0.804
Can Yenileme
34
Mana Yenileme
18
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.