Saber - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Saber - Mobile Legends Build / Guide
Suikastçi
335
.
12 Tem 2020
Saber Şampiyonunun Fiyatı
6500
254
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Saber Şunlara Karşı Güçlüdür
Saber Şunlara Karşı Güçsüzdür
Saber Kahramanının Hikayesi
Saber'in doğuşu. Laboratuvar 1718'in başlarına kadar uzanır. Başlangıçta o, şehirdeki en ünlü mucit ekiplerden birinde akademisyendi. Dr.Rooney, takımının mekanik potansiyelini ortaya çıkarmasını ve muhteşem bir teknoloji çağında dünyaya önder olmasını umuyordu. Ancak radikal bilim adamları, insan vücuduna yapılabilecek değişimlere karşı sağlantılı olmaya başladılar. İnsan vücudunun limitlerini hiçe sayan çılgın denetlerle meşgul oldular. Her şeyi denemek, teknoloji ve gücün her türlü birleşimini kullanmak istiyorlardı, elbette insan vücudunun doğa tarafından henüz açılmamış yeteneklerini geliştirdiği sürece... Bu yüzden, Dr.Rooney, ekibini devre dışı bırakmaya ve kovmaya zorlandı.

Dr.Rooney'in yaptığı iyiliği kaybetmiş olsalar da, bilim adamları hayallerinden vazgeçmedi. Kendi icatlarına gösterdikleri saygının sembölü olarak, kendi laboratuvarlarını kurdular. Böylece Laboratuvar 1718 doğmuş oldu ve dünyanın dört bir tarafından radikal bilim adamlarını daha güçlü ve gelişmiş silahlar yapmak için bünyesinde toplandı. Bilim adamları, farklı ırklardan yüzlerce kılıç ustasının genlerini toplayıp teknoloji ile birleştirerek ilk yapay insanı yarattılar. Laboratuvar 1718'in yarattığı bu ilk varlığa Saber ismi verildi.

Saber, uzay zamanı bile kesebilecek olan kılıcıyla cok gururlanıyordu. Kılıcıyla birlikte boytlar arasında seyahat etti. Yetenekleri, karşılaştığı hiç bir düşmanına benzemiyordu. Saber bu yüzden kendini fazlasıyla yalnız hissediyordu. Giderek fark etmeye başladı ki her savaştan sonra kendini onarmak için laboratuvara dndüğünde, savaştığı rakibinin kim olduğuu hatırlayamıyordu. Bunu fark ettikten sonra, kendi yaratlışının kökenini ve gerçek kimliğini merak etmeye başladı. Varlığının tüm gayesi olan savaşma içgüdüsü ile kendisine verilen görevleri tamamlama duygusunu kazandığı Laboratuvar 1718'de bunların cevabını bulmak kolay değildi.Giderek kendi varlığından ve anlamsızlığından sıkılmaya başlamıştı. Laboratuvar 1718'in kontrolünden kurtulup, kendi kalbinde aradığı cevapları bulmayı umduğu Şafak Vadisi'ne doğru yola çıktı.
Saber Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
260
Fiziksel Saldırı
118
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
17
Büyü Direnci
10
Can
2599
Mana
443
Saldırı Hızı
0.87
Can Yenileme
35
Mana Yenileme
16
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.