Ruby - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Ruby - Mobile Legends Build / Guide
Savaşçı
332
.
12 Tem 2020
Ruby Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Ruby Şunlara Karşı Güçlüdür
Ruby Şunlara Karşı Güçsüzdür
Ruby Kahramanının Hikayesi
Karanlık Ormandaki uzak bir köyde huzurlu bir geceydi. Derken, uzaktan gelen şiddetli kurt ulumaları bu huzuru kaçırıyordu. Eski bir barakada küçük bir kız diz çökmüş dua ediyordu. Hemen yanındaysa orantısız duran dev tırpanları. Aslında küçük kız efsanevi avcı Roger'ın dönmesi için dua ediyordu. Sadece Roger kurtların saldırısına maruz kalmış bu köyü kurtarabilirdi.

Yıllar önce Roger, Şafak Vadisinde dolaşırken başları tehlikeye giren bu küçük kızın ailesini kurtarmıştı. Onun cesareti kurtların üzerinde büyük bir etki bırakmıştı. Köyün yaşlılarının da ısrarlarıyla Roger, köylüleri eğitmek için köyde kaldı. Bir gün, hiç haber vermeden ve iz bırakmadan Roger köyü terk etti.

Peri masallarından çıkma bu köyde sessiz ve karanlık bir gece, kurtların kralı Pale Tusk ansızın çıktı ve köyü hazırlıksız yakaladı. İçeri sızdı. Saldırı sonunda büyükbabası ve büyükannesi Ruby'i korurlarken öldü ve Ruby onların cesetleri altında saklanarak oradan kurtuldu. Hiç kimse, Ruby'nin kişiliği üzerinde büyük bir tesir bırakan bu olayı, yani onun büyükbabasının ve büyükannesinin ölümüne tanık olduğunu bilmiyordu. Öfkeli bir şekilde ayağa kalktı, tırpanını aldığı gibi kurtların üzerine çullandı ve hemen hemen hepsini katletti. O güçsüz görünüşünün altında şimdi nefret dolu ve asabi bir kişilik yatıyordu. Pale Tusk oradan kurtulabilen tek kurttu. Ruby gökyüzüne bakarak bu işi her hikayenin sonu gibi mutlu bir sonla sonlandırmak istedi. Pale Tusk daha önce hiç yenilmemişti fakat artık yenilgi en acı şekilde gelmişti. Pale Tusk gittiğinde Ruby zamanla bilincini geri kazandı. Fakat her kurt uluduğunda Ruby'nin gözleri öfkeyle doluyordu.
Ruby Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
260
Fiziksel Saldırı
114
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
23
Büyü Direnci
10
Can
2859
Mana
430
Saldırı Hızı
0.858
Can Yenileme
30
Mana Yenileme
14
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.