Roger - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Roger - Mobile Legends Build / Guide
Savaşçı / Nişancı
278
.
12 Tem 2020
Roger Şampiyonunun Fiyatı
24000
499
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Roger Şunlara Karşı Güçlüdür
Roger Şunlara Karşı Güçsüzdür
Roger Kahramanının Hikayesi
Roger, Megalith Çölünün doğusundaki Kara Ormanlar'ın yakınlarında yaşıyordu. İnatçılığı ile bilinen imparatorun en sadık askerlerinden biriydi. Askerliği bıraktıktan sonra Roger geçimini avcılıktan sağlamaya başlamıştı. Kara Ormanda pek çok tehlikeli hayvan yaşamaktaydı. Bu yaratıklardan en korkunçları sadece nadir ortaya çıkan büyütülü yaratıklar değildi, daha da korkunçları kurt kralı "Beyaz Diş" ve onun sürüsüydü. Bunlar sürü halinde kasabalara saldırıyorlardı. Beyaz Diş, antik güçleri kullanarak büyü güçlerine sahip olmuştu. Yemek ihtiyacını gidermek için kurtlar Kara Ormanın sınırlarında avlanmaya başlamışlardı.

Ormanın yakınlarında yaşayanları korumak, halkının iyiliğini gözetmek için bu tehditi ortadan kaldırmaya karar verdi Roger. Beyaz Diş'in izlerini takip etti ve küçük bir kasabaya saldırmak üzere olduklarını fark etti. Aniden bir kurt uluyarak tüm sessizliği yırttı ve köy halkına saldırdı. Beyaz Diş, dişlerini yaralı küçük kıza geçirmek üzereydi ki avcılık içgüdülerinin verdiği güçle Roger kurta doğru saldırdı. Ruby ve ailesine zarar gelmeden kurdu uzaklaştırmayı başarmıştı. Beyaz Diş ve sürüsü kurt kralı tarafından yaralanmıştı. Roger kurtların dilini taklit ederek onları köyü terk etmeleri konusunda uyardı. Köyü terk etmek üzere olan Beyaz Diş, Roger'a doğru döndü ve kanlı gözleriyle ona düşmanca bir bakış attı. Roger o an kalbini saran korkuyu asla unutamazdı. Beyaz Diş'in intikam almak için tekrar geleceğinden korkuyordu. Ruby'e kurtlarla nasıl savaşacağını öğretmeye başladı. Bu eğitim sırasında Roger'ın bedeninde bazı değişiklikler olmaya başladı. Bu değişikliklerin Beyaz Diş ile ilgisi olduğunu biliyordu. Diğerlerinin güvenliği için Roger köyden ayrıldı.

Roger evine geri döndüğünde Beyaz Diş'in taşıdığı antik bir gücünün bedenini yavaş yavaş kapladığını hissetmeye başladı. Kalbi ne kadar temiz olursa olsun, geceleri ne kadar dua ederse etsin, ay ışığının aydınlattığı gökyüzünün altında karanlık çimlerde kurda dönüşmesi kaçınılmazdı. Dolunay gecelerinde kurda dönüştüğünde, efsanelerin gerçek olduğunu anladı. İnsanlara zarar vermemek için evini terk etmekten başka şansı yoktu.
Roger Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
240
Fiziksel Saldırı
128
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
22
Büyü Direnci
10
Can
2730
Mana
540
Saldırı Hızı
0.842
Can Yenileme
36
Mana Yenileme
15
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.