Pharsa - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Pharsa - Mobile Legends Build / Guide
Büyücü
471
.
12 Tem 2020
Pharsa Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Pharsa Şunlara Karşı Güçlüdür
Pharsa Şunlara Karşı Güçsüzdür
Pharsa Kahramanının Hikayesi
Askati Ormanının Karga insanları Şafak Vadisinde hala varlığını sürdüren en eski ırklardan birisidir. Bu ırk, Karga Kral Osana rehberliğinde en iyi oldukları sanat olan Gök Büyüsünde zirveye çıkmışlardır. Kanlarında aydınlanma olan kargalar, Gök Büyüsünü kullanarak gökyüzüne uçabilir ve aynı zamanda uzak mesafeden vurabilirler.

Asil Prenses Pharsa, bilinmeyen bir kan türüyle doğmuştu. Kanındaki aydınlanmayı aktif edebilirlerse çok büyük bir potansiyele sahip olabileceği düşüncesi hakimdi, fakat kimse prensesin kanının nasıl uyandırılacağını bilmiyordu. Özel kanlar Pharsa in birikmeye başladığında, aç gözlü insanlar bunu kendi çıkarları için elde etmeye çalıştılar. Alice, Askati Ormanını Pharsa'nın düğününde işgal etti. O zamanlar Pharsa henüz 23 yaşındaydı ve o güne kadar içindeki güçleri kullanmamıştı. Alice, sayısız kargayı öldürürken ve Osana'nın tacı yere düştüğü o anda Pharsa'nın görüntüsü değişmeye başladı ve gücünü uyandırdı. Pharsa'nın gözleri kararmaya başladı, saçlarının bir tarafı beyaz oldu ve gökyüzüne çıkarak Alice'i uzaklaştıracak saldırılar yapmaya başladı.

Hayatının aşkı ve aynı zamanda nişanlısı olan Verri, kör bir hayat geçirmektense gittiği her yerde Pharsa ile birlikte olmak için bir büyü yaptı. Pharsa nereye giderse gitsin o yüzden gittiği yerleri onun gözleriyle görmesini sağlayan bir büyü yaptı. Pharsa, güçlerinin hiç uyanmamasını, mutlu yaşadığı evin hiç yok olmamasını isterdi. Ama şimdi her şeyini eşinden alan cadıdan intikam alma zamanı...
Pharsa Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
240
Fiziksel Saldırı
109
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
17
Büyü Direnci
10
Can
17
Mana
490
Saldırı Hızı
0.794
Can Yenileme
34
Mana Yenileme
18
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.