Miya - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Miya - Mobile Legends Build / Guide
Nişancı
364
.
12 Tem 2020
Miya Şampiyonunun Fiyatı
10800
0
399
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Miya Şunlara Karşı Güçlüdür
Miya Şunlara Karşı Güçsüzdür
Miya Kahramanının Hikayesi
Miya At Tapınağında doğdu ve kendini Ay Tanrısına sunabilecek kadar değerli olmak için çok çalıştı. Fakat insan ve ork ırkı arasında çıkan savaş, ay elflerinin yaşam alanı olan Gölkenarı'nın mehtaplı sahillerine ulaştığında öne çıktı ve yurttaşlarına liderlik ederek işgalcilere baş kaldırdı. Ne kadar çok çaba harcamış olsalar da sayısız düşman orduları tarafından son savunmalarını yapacakları yer olan Ay Tapınağına çekilmeye zorlandılar.

Miya, tapınağın ortasında diz çöküp son bir kez daha dua ederken, orduların yok edecekleri bu kutsal yerde o anda bir mucize gerçekleşti: Ay Tanrısı Miya'nın sesini duydu ve duasını icabet etti. Miya'yı kadim ve kudretli bir yay ile kutsadı. O da yayı sıkıca tuttu, ve bir ok attı. Bu ok, yıldızların gücü ile kartal ruhuna dönüşerek düşman ordularını parçalara böldü. Miya, yurttaşlarını tapınaktan çıkardı. Yayını her çektiğinde yıldız şeklindeki ok yağmurları düşmanların üzerine yağıyordu. Oklar kendi kendilerine uçuyormuşçasına hedeflerini buluyorlardı. İnsanlar ve orklar hızla geri çekilmeye başladılar. Miya ve yurttaşları, Ay Tapınağı sahillerini geri aldılar, ve Ay Elfleri Miya'yı Ay Tanrısının yeryüzündeki elçisi olarak tanıdılar.

Miya, kalbinin derinliklerinde, bu sorunun kökten çözülmediğini, savaşların hiç bir zaman bitmeyeceğini çok iyi biliyordu. Ay Tanrısının kutsaması vesilesi ile bu dünyaya barış ve düzen getirebilecek bir kral bulabilmek üzere Şafak Diyarına doğru uzun bir yolculuğa çıktı.
Miya Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
240
Fiziksel Saldırı
129
Büyü Gücü
9
Fiziksel Savunma
17
Büyü Direnci
10
Can
2524
Mana
445
Saldırı Hızı
0.85
Can Yenileme
30
Mana Yenileme
15
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.