Minsitthar - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Minsitthar - Mobile Legends Build / Guide
Savaşçı
214
.
12 Tem 2020
Minsitthar Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Minsitthar Şunlara Karşı Güçlüdür
Minsitthar Şunlara Karşı Güçsüzdür
Minsitthar Kahramanının Hikayesi
Doğu'da gizemli bir köyde vaktiyle krallığını tehlikelerden koruyan bir kahraman yaşardı. Ona Kutsal Mızrak Minsitthar derlerdi. Bir zamanlar, Mahar Pura'nın prensiydi ve gençliğinde orduda hizmet ederdi. Yetişkinliğinden sonra muhteşem başarıları sayesinde Mahar Pura'nın Dört Büyük Komutanından biri olarak saygıyla anılıyordu.

Minsitthar savaşlarda yenilgi yüzü görmezdi. Bu başarısı ona kralın ve halkın güvenini kazandırdı. Babasından sonra Minsitthar'in kral olacağına derinden inanıyorlardı. Olabildiğince sabırlı ve cesurdu, lakin bir aşk macerası, onu babasının gözünden düşürdü ve öfkelendirdi, kendine olan bütün güvenini, umudunu kırdı. Minsitthar tamir edilemez bir hata yaptığını biliyordu ve hizmetkarlarıyla birlikte gece karanlığında sarayan kaçtı.

Yurduna ilk defa terketmesiyle birlikte sürgün hayatı da başlamış oldu. Babasının ölmüş olduğunu ve krallığının büyük tehlikede olduğunu duyduğunda yıllar geçecekti. Ortaya çıkıp krallığını kurtarmak için tereddüt ederken, kardeşinin elçisi onu bulacaktı. Geri gelip onlara yardım etmesi için Minsitthar'ı ikna etti. Ancak savaş alanında kardeşiyle bazı strateji anlaşmazlıkları yaşadı ve paranoyak kardeş kendi başına hareket etmesiyle isyancı ordu tarafından öldürüldü. Minsitthar, askerleri topladı ve babasından miras olan Kutsal Mızrak ile bütün düşmanları katletti. Mahar Pura artık tekrar huzura kavuşmuştu.

Kısa süre sonra Minsitthar tahta çıktı ve Mahar Pura'nın yeni kralı oldu. Sürgünde pek çok yönetim şekline şahit olmuştu ve krallığına devrim ve yenilik getirdi. Kısa bir süre sonra Mahar Pura yine varlıklı bir krallık oldu.
Minsitthar Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
260
Fiziksel Saldırı
121
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
23
Büyü Direnci
10
Can
2698
Mana
380
Saldırı Hızı
0.852
Can Yenileme
37
Mana Yenileme
16
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.