Lylia - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Lylia - Mobile Legends Build / Guide
Büyücü
295
.
12 Tem 2020
Lylia Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Lylia Şunlara Karşı Güçlüdür
Lylia Şunlara Karşı Güçsüzdür
Lylia Kahramanının Hikayesi
Sihir Akademisinin yer altı laboratuvarında her yer tehlike işaretleri ile doluydu. Çünkü burası kara büyücülerin cennetiydi. Fakat o beklemedik ani patlama ve zararlı iksirlerin etrafa saçılması ile tüm laboratuvar adeta "Perili Köşke" dönmüştü. Artık pek az kişi buraya gelmek ve kara büyücülerle arkadaş olmak istiyordu. Dolayısıyla iyi bir kara büyücü bulmak ve yetiştirmek gittikçe zorlaşmıştı. Lylia, kara büyücü soyundan gelmekteydi ve soyuna kıyasla oldukça kurnaz ve büyücülük geleneğiyle bağdaşmayan karaktere sahipti. Sihir Akademisi kayıtlarında Lylia'nın ebeveynleri kara büyücüler arasında en yüksek otoriteye sahip büyücülerdi ve aynı zamanda Akademinin de öncüleri arasındaydılar. Ancak, fazla otorite sahibi olmaları ve özellikle de kara büyünün korkutucu gücü nedeniyle Akademiden ayrılmaya zorlandılar. Lylia ise Akademide anne-babasız büyüdü ve ebeveynlerinin imajı yüzünden o da kara büyücü olarak anıldı. Akademide her ne zaman ön planda görülse daima "Küçük Cadı" diye yaftalandı.

Lylia gerçekten kendisini ispat etmek istiyordu. Arkadaş edinmek, diğer tüm büyücüler gibi tanınmak ve kabul görmek istiyordu. Örneğin, Eudora yıldırıma ihtiyaç duysa o hemen kara büyü kullanarak bir yıldırım oluştururdu. Fakat onun bu tür yardımları genelde Eudora'yı yaralardı. Yine başka bir zaman, Harley kendi becerilerini yükseltmek istiyordu. Bu sebeple Lylia, Harley'in Sihirli Şapkası üzerinde kara büyü denerdi. Bunlardan bir tanesinde kara büyü ile Harley'i yaralamıştı. Kısacası, sürekli kara büyücü diye anılmaktan kurtulamıyordu. Akademi hocaları da ona "sıkıntı" gözüyle bakarlardı. Zamanla da bu tür kimlikleri kabul etmeye başlamıştı ve gerçek bir baş belası gibi davranmaya başlamıştı.

Ne var ki, hiç bir engel kara büyüye olan ilgisini yok edemedi. Ona göre kara büyü her derdi çözebilir, farklı alanları ve zamanları birleştirebilirdi. O büyük bir kara büyücü olmak istiyor ve ailesi ile tekrar bir araya gelebilmek istiyordu. Tüm bu saikler, ona daha fazla kara büyü öğrenmesine vesile oldu. Zaman düzlemleri arasındaki boşluğu birleştirerek, ailesine kavuşacağı o "kritik anı" yakalamaya çalışıyordu. Fakat, ne yazık ki, her defasında yabancı dünyalardan diğer yaratıkları ve meteorları buluyordu. Her ne olursa olsun denemekten vazgeçmedi ve büyü enerjisini sürekli canlı tuttu, daha değişik yöntemler denemeye koyuldu. Ancak, son defasında büyü ile beslenen ve Horultu denen yabancı yaratıklar bulmuştu. Ne zaman kara büyü kullanacak olsa Horultucular tüm laboratuvarı kaplardı. Ayrıca, Lylia'ya oldukça sadıktı ve o ne derse hemen talimata uyardılar. Lylia ise ilk kez gerçek arkadaşları olduğunu hissetmişti. Her şey o kadar da iyi gitmemişti. Kısa zaman sonra Horultucular iyice yaramaz hale gelip sıkıntı oluşturmaya başlamışlardı. Lylia ise laboratuvarın kapısını açarak tüm Horultucuları salmaya ve tüm büyü enerjilerini tüketmelerine müsaade etmeye karar verdi. Bulduğu baş belalarına gülümseme ile baktı. Sihir Akademisi kara büyücüsüne kavuşuyordu. Büyücüler, sizi bekleyen şeye karşı hazır mısınız?

Lylia Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
245
Fiziksel Saldırı
113
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
17
Büyü Direnci
10
Can
2501
Mana
500
Saldırı Hızı
0.808
Can Yenileme
34
Mana Yenileme
19
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.