Lunox - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Lunox - Mobile Legends Build / Guide
Büyücü
270
.
12 Tem 2020
Lunox Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Lunox Şunlara Karşı Güçlüdür
Lunox Şunlara Karşı Güçsüzdür
Lunox Kahramanının Hikayesi
Son savaş başladığında, Alacakaranlık Küresi açıldı ve tüm büyülü enerjileri yuttu. Sonra, içinden kaos ve düzenin güçleri tarafından kuşatılmış bir kız çocuğu çıktı. Bu kızın gözleri antik bir göl kadar derindi.

Kızın yarattığı gizemli atmosfer tüm kahramanları bir hayal dünyasına sürüklüyordu. Kaos ve düzen, eski zamanlardan beri birbiriyle savaş halindeydi ve bu mücadele dünyayı çaresizliğe sürüklemişti. Lunox; gizemli genç kız, bu yıkımdan kurtulabilen tek kişiydi. Eşsiz yetenekleriyle hayallerini gerçeklikle değiştirebiliyordu.

Bir gün ona bir ses fısıldadı, bu iki gücü hayal dünyası yeteneğiyle bir dengeye getirmesi gerektiğini söyledi. Ama bunun bedelinin çok büyük olacağını söyledi. Lunox sevdiği dünyayı kurtarmak in kaderine boyun eğdi. Kaos ve düzeni hayal dünyasına hapsederek 'Alacakaranlık Kürelerinden' biri haline geldi ve bunun bedelini ödemek üzere sonsuz bir uykuya daldı. Ama o ses Lunox'a ayrıca, unutulan diğer Alacakaranlık Kürelerini bulup kaderini devam ettirmek üzere uyanacağını da söylemişti...
Lunox Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
240
Fiziksel Saldırı
115
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
15
Büyü Direnci
10
Can
2621
Mana
540
Saldırı Hızı
0.808
Can Yenileme
34
Mana Yenileme
23
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.