Ling - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Ling - Mobile Legends Build / Guide
Suikastçi
362
.
12 Tem 2020
Ling Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Ling Şunlara Karşı Güçlüdür
Ling Şunlara Karşı Güçsüzdür
Ling Kahramanının Hikayesi
Bulutlarla kaplanmış dağların tepesinde, Saklı Ejder Diyarı'nın girişi: "Gökyüzü Kemeri" yatıyordu. Kemerin yanında siyahlar içinde bir çok suikastçi durmuştu. Giysilerine kazınmış mavi renk işleme, onların Cadia Vadisi'nin en gizemli suikast oluşumu "İspinoz"un bir parçası olduklarının kanıtıydı. Efsaneye göre, İspinoz'un pençelerinden kaçmak imkansızdı. Gökyüzü Kemeri'nin yanına bir adam indi. Kıvrak ayak hareketiyle, bulutların üzerinde hiç bir dalgalanma yaratmadı. Bu adam "Mavi İspinoz" olarak da bilinen, İspinoz'un en iyi suikastçisiydi. Hiç tereddüt etmeden Kılıç Tapınağı becerisini kullandı ve Gökyüzü Kemerini açtı. Beranerindeki suikastçiler kemerden geçerek Saklı Ejder Diyarı'na girdiler. Mükemmel bir suikastçi olan Mavi İspinoz hatayı asla kabul etmezdi. Bu kez de aynıydı. Ama Saklı Diyar, işgalcilere karşı direnmek için bir çok gizli tuzak ve büyülerle doluydu. Bu durum suikastçilerin kanatlarını kaybetmelerine ve gökyüzünden düşmelerine sebep oldu. Buna rağmen tüm o tuzaklar Mavi İspinoz'u durduramadı. Işık ayakları ile tehlikelerin üzerinsen süzülerek Saklı Diyar'a girdi. Mavi İspinoz aniden Saklı Diyar'ın kalbi Ulu Ejder Sarayı'na ulaştı. Tüm muhafızların ilgisi Gökyüzü Kemerinde oluşan kargaşaya yöneldi ve böylece saray savunmasız kaldı. Saraya yukarıdan baktı, ihanete uğradığı zamanlarda Ling olaeak çağrıldığı günleri hatırladı. O zamanlar, Ling ve Zilong, Saklı Diyar da yaşıyordu. Ulu Ejder'in öğrencisiydiler. Tek amaçları büyük ejderin varisi olmaktı. Ancak yetenekli Ling, Zilong'u yenmesine rağmen, Ulu Ejder, varisi ve üvey evladı olarak Zilong'u seçti.

Ling, utanç içerisinde Saklı Diyar'ı terk etti. Büyük bir nefret ve güç isteği ile kendisini eğitti. Aradan geçen yıllardan sonra en iyi suikastçi olmuş ve Mavi İspinoz olarak tanınmaya başlamıştı. Adını duymaları bile düşmanlarına korku salıyordu. Herkes tarafından bilinmesine karşın tatmin olmamıştı. Kalbindeki boşluğu doldurmak için bir şeye ihtiyacı vardı. Bir gün, hain olduğu söylenerek Saklı Diyar'dan sürgün edilen Kara Ejder ile karşılaştı. Ejder ona Saklı Diyar'dan intikam almak için bir plan önerdi ve Mavi İspinoz da benzer bir hayale sahip olduğu için bu teklifi kabul etti. Ling, sarayda kasvetli bir şekilde oturan Ulu Ejder'e baktı ve bir anda sarayın merkezinde belirdi. Ulu Ejder eski çırağına baktı, başını salladı ve iç çekti. Ling, gerçek rakibinin gelmesini beklerken hiç bir şey yapmadı. Gümüş bir sıçrama ile, elimde Ejderha Mızrağını tutan Zilong, Ulu Ejder ve Ling arasında belirdi. Bu an, Ling'in Mavi İspinoz olarak, skoru eşitleyeceği ve Ulu Ejdere hatalı olduğunu kanıtlayacağı andı. Cüretkar Kılıç ve Ejder Mızrağı birbiriyle çarpıştı ve devasa bir enerji dalgası sarayı doldurdu. İçeride ve dışarıda yüzlerce defa savaştılar. Ancak, birbirlerine üstünlük sağlayamadılar.

Ling anladı ki, Zilong aerık onun mağlup ettiği zayıf düşmanı değildi. Buna sinirlenen Ling, en ölümcül becerisi: "Kılıç Tapınağı"nı kullanmak için gücünü topladı. Onun büyük enerjisi tüö Saklı Diyar'ı salladı. Zilong korkusuzca Kılıç Alanı'nın zeminine tutundu. Zilong boyun eğmez bir ejder gibi mızrağını savurdu ve Ling'in kılıcına karşılık verdi. Zilong, güçlü olmasıyla birlikte, rakibinin kılıcının gözüne doğrulduğunu gördüğünde, Ling'in hızına ve ustalığına eş olmadığını idrak etti. Ancak, Ling'in eli titredi ve tam ona vuracaklen Zilong'un mızrağını geri çektiğini görünce tereddüt etti.

Birlikte yaptıkları eğitimşer ve birbirlerine cesaret verdikleri hatıralar Ling'in kalbini doldurdu. Aynı zamanda, Zilong da dostluklarının bu çatışmadan üstün olduğuna güvendi. Tüm bunlar Ling'in kılıcını geri çekmesini sağladı. Fark etti ki, kafasını karıştıran konu Ulu Ejder'in seçimi değil, Zilong'un mağlup olmaya neden izin vermiş olmasıydı. Zilong yıllarca ortadan kaybolan bu kişiye güvenmeyi seçerek savunmasını indirdi. Tıpkı bu azimli savaşta olduğu gibi. Zilong da Ling'in hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olmak için onun tarafından mağlup olmayı seçti. Ling, bunun Zilong ile adil bir mücadele için son şans olduğunu kalbinde biliyordu.

Zilong, Ling'in kafasındaki karışıklığın çözüldüğünü anlamıştı ve Ling artık gerçek bir Mavi İspinoz gibi gökyüzüne uçabilirdi. Ancak Zilong, Ling'in baskınının gerçek krizin sinyallerini verdiğini de biliyordu: Kara Ejder gelmekteydi.
Ling Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
260
Fiziksel Saldırı
125
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
18
Büyü Direnci
10
Can
2578
Mana
0
Saldırı Hızı
0.81
Can Yenileme
39
Mana Yenileme
0
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.