Leomord - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Leomord - Mobile Legends Build / Guide
Savaşçı
250
.
12 Tem 2020
Leomord Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Leomord Şunlara Karşı Güçlüdür
Leomord Şunlara Karşı Güçsüzdür
Leomord Kahramanının Hikayesi
Tıpkı bugün olduğu gibi, Tigreal, Işık Kuvvetleri ile Umutsuzluk Kalesine saldırıyordu ve kalenin içindeki tüm ölümsüzleri kılıçtan geçirdi. Bu yıkıcı yenilgiden sonra, Vexana, Işık liderini devirebilecek güçlü bir müttefik bulması gerektiğini fark etti. Eğer bu müttefiği bulamazsa yenilgiyi kabullenmekten başka seçeneği yoktu. Vexana, ışık savaşçısı Tigreal'i yenebilecek güçlü bir müttefik bulabilmek için her yeri dolaştı. Asırlar öncesinden tanıdığı Leomord aklına geldi birden.

Uzun zaman önce, Umutsuzluk Kalesi aslında güzel ve zengin bir krallığın merkeziydi. Leomord ve onun emrindeki kraliyet şövalyeleri, krallarını ve kraliçeleri Vexana'yı korumak için yemin etmişlerdi. Krallığa saldıracak kadar cesur olan herhangi bir istilacı, Leomord'un kılıcından kurtulamazdı. Ancak bir gün krallık yıkılmaya başladı. Vexana, krallıkta yaşayan herkesi ölümsüzlere dönüştürdu. Leomord büyük bir umutsuzluğa kapılmıştı. Krallığı saran tüm kötülükleri tek başına ortadan kaldırabilecek güçteydi ama bir zamanlar kraliçesi olan kadına karşı kılıcını kaldıramazdı. Leomord, aşık olduğu krallığın yıkılışını seyretmeye dayanamayıp bu acı ve üzüntüden kurtulmak için kendi canına kıydı.

Leomord hayattayken o kadar güçlü ve iradeliydi ki Vexana onun ruhunu kontrol edemiyordu. Umutsuzluk kalesi büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğundan, Leomord'u uyandırmaktan başka seçeneği yoktu. Leomord, dirildikten sonra ruhunun hala acı ve ızdırapla dolu olduğunu hissetti. Leomord'un kulağına tatlı bir şekilde fısıldayan Vexana, ölümsüzlerin aslında vaktiyle krallığı korumaya yemin ettiği insanlar olduğunu söyledi. Eğer Umutsuzluk Kalesi'ni kurtarmazsa tüm bu masum ruhların sonsuza kadar lanetleneceği konusunda onu uyardı.

Leomord'un başka bir seçeneği yoktu. Halkının acı çektiğini görmektense Vexana'nın kölesi olmayı tercih ederdi. Leomord sevgili atı Barbiel'i ve ünlü kılıcı Yemin Tutan'ı çağırdı.

Leomord, atı ve kılıcıyla birlikte Umutsuzluk Kalesi'ni işgal eden Işık Kuvvetleri'nin üzerine saldırdı. Leomord Işık Kuvvetlerinin çoğunu kılıcıyla öldürdü. Kimsenin Leomord'un kılıcının önünde duramayacağı düşünülürken, Tigreal Şafak Kılıcını çekerek Leomord'a meydan okudu. Kılıçları çarpıştığında, Tigreal, Leomord'un içindeki keder ve ızdırabı hissetmişti. O gün, Tigreal karşısında, bugüne kadar karşılaştığı en güçlü rakiplerden biri olduğunu biliyordu Leomord.
Leomord Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
240
Fiziksel Saldırı
126
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
21
Büyü Direnci
10
Can
2738
Mana
0
Saldırı Hızı
0.844
Can Yenileme
35
Mana Yenileme
0
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.