Karina - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Karina - Mobile Legends Build / Guide
Suikastçı
275
.
12 Tem 2020
Karina Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Karina Şunlara Karşı Güçlüdür
Karina Şunlara Karşı Güçsüzdür
Karina Kahramanının Hikayesi
Kara elflerin ataları bir zamanlar soylu elflerdi, ama kara büyünün cazibesi sonunda onları da cezbetti ve inançlarını terk etmelerine neden oldu. Işığa sırtını çeviren Ay elfleri, Ay Tanrısının nimetini yitirdi ve karanlık enerjinin etkisiyle içleri yavaş yavaş çürümeye başladı, ciltleri küflendi ve soluklaştı. Diğer ırklara suikast hizmetleri vererek yaşayan kara elfler, karanlık enerjiyi kolaylıkla kullanabilen suikastçiler yetiştiriyorlardı.

Karina, içlerindeki en iyilerden biriydi ve suikast görevlerini her zaman kusursuzca yapardı. Fakat kara elflerin bağımlılığı gittikçe önlenemez hal alıyordu, hatta öyle ki, karanlık enerjiye karşılık kendi insanlarına bile ihanet edip, onları Karanlık Çukur şeytanlarına feda ettiler. Bu olaylar, Karina'da kafa karışıklığı hasıl etti ve büyük bir endişe duydu. Sevgili kız kardeşi Selena da bir sonraki kurban listesine girdiğinde Karina artık bir şeyler yapmaya karar verdi. Şeytanların kız kardeşine acı çektirmesine asla izin veremezdi.

İkiz gölge hançeriyle kendi halkına karşı savaştı, ancak Karina bile Karanlık elflerin gücüne karşı koyamadı. Ölümün eşeğinden dönen Karina, kız kardeşinin Karanlık Çukur'un elçileri tarafından kaçırılışını esefle seyretti. Güçsüz, küçük kız kardeşinin ağlamasının gittikçe uzaklaştığını ve silüetinin giderek bulanıklaştığını hissetti. Acı ve ızdırap kapladı Karina'nın tüm kalbini. Bildiği tüm tanrılara dua etti. Kara Elfler, kılıçlarını Karina'nın hayatını sona erdirmek için kullandılar. Kız kardeşinin elindeki çift gölge hançerlerinden yayılan loş bir mavi parıltıyla şok oldular.

Ay Tanrısı, Karina'yı binlerce yıldır terk etmiş olsada elflerin arasında onu hala izliyordu. En çok muhtaç olduğu zamanda Karina'yı yalnız bırakmayıp kutsadı. Kara Elfler gözlerine inanamayıp, arkalarına bakmadan kaçmaya başladılar. Hafif bir enerji Karina'nın ikiz hançerlerine ve vücuduna yayıldı. Karanlık enerjiyi dağıtarak Karina'nın içindeki yaraları iyileştirdi. Karina ayağa kalktı ve kız kardeşini kaybetmenin acısından duyduğu öfkeyle karanlık geçmişinden uzaklaşmaya söz verdi. O günden sonra hiçbir şeytan onun gölge ayı hançerlerinin gazabından kaçamazdı.
Karina Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
260
Fiziksel Saldırı
121
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
20
Büyü Direnci
10
Can
2633
Mana
431
Saldırı Hızı
0.9
Can Yenileme
39
Mana Yenileme
16
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.