Kadita - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Kadita - Mobile Legends Build / Guide
Büyücü
308
.
12 Tem 2020
Kadita Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Kadita Şunlara Karşı Güçlüdür
Kadita Şunlara Karşı Güçsüzdür
Kadita Kahramanının Hikayesi
Güney denizlerinin kraliçesi, Kadita, bir zamanlar küçük bir ada ulusunun prensesiydi. Herkes tarafıdan takdir edilen Kadita saf, zeki ve iyi kalpli olarak bilinirdi. Lakin zaman insanları çekişmelere çekmenin bir yolunu bulurdu. Kadita'da da farklı olmadı. Kralın açık varisi olan bir kraliyet mensubu onu kıskandı ve onu bozmak için komplo kurdu. Kara büyü gücünü kullanan bilinmeyen bir büyücü acımasızca prensese saldırdı. Kadita ondan büyün güzelliğini çalan ve bu süreçte ona tuhaf bir cilt hastalığı veren güçlü bir büyünün etkisine girdi.

Krallığın bütün insanları sevgili prenseslerine yardım etmek için her şeyi denediler, fakat kimse büyüyü bozamadı. Zamanla insanların Kadita'ya olan sevgisi azaldı ve sonucunda da gücünü ve özgüvenini kaybetti. Büyük bir umutsuzlukla Kadita kendini fırtınalı Güney Denizine attı. Fakat, Kadita okyanus şeytanları tarafından kurtarıldı. Okyanus şeytanları denizlerin üç dişli mızrağını kullanarak Kadita üzerindeki güçlü büyüyü bozabildiler, fakat cilt hastalığı yüzünden cildi eski haline hiç bir zaman dönemedi. O gün Kadita efsanevi Güney Denizlerinin Kraliçesi oldu.

Kadita yeni güçlerine hükmederek okyanus sularını ve havayı kontrol etmekte ustalaştı. Dünyanın dört bir yanındaki denizciler Kadita'nın gazabına uğramamak için Güney Denizlerinden korktular. Artık hiç kimse Güney Denizlerine yaklaşmaya cesaret edemiyordu. Kadita ile yüzleşmeden sağ kalanlar tekrar deneyimlerini anlatıyordu. Bazıları tuhaf bir denizkızı görünümünde olduğunu söylüyordu, bazıları ise gördükleri en güzel prenses olduğunu anlatıyoru. Kadita hakkındaki hikayeler yayılmaya başladı, efsaneye göre Güney Denizlerine girmeye niyetlenen herkesi cezalandıran, her birinin kendine özgü güçleri olan efsanevi yedi mızrağı vardı.

Hikayeye göre Kadita Güney Denizlerini korurken bu yedi mızrağı toplamıştı. Kadita hariç hiç kimsenin yedi mızrağı aynı anda kullanmaya gücü yoktu.
Kadita Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
240
Fiziksel Saldırı
105
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
18
Büyü Direnci
10
Can
2491
Mana
495
Saldırı Hızı
0.8
Can Yenileme
36
Mana Yenileme
18
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.