Harley - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Harley - Mobile Legends Build / Guide
Büyücü
287
.
12 Tem 2020
Harley Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Harley Şunlara Karşı Güçlüdür
Harley Şunlara Karşı Güçsüzdür
Harley Kahramanının Hikayesi
Büyü Şehrinin Aslan Akademisinde Harley adında genç ve ünlü bir büyücü yaşardı. Büyü Tanrıçası tarafından kutsanmıştı ve akademinin yıldızıydı. Harika hafızası sayesinde bir büyüyü hızlı bir şekilde ezberleyebilirdi.

Macera arayan Harley ve arkadaşları gece yarısı ormanda dolaşırlarken Karanlık Büyücüler tarafından organize edilip şeytani bir komploya kulak misafiri oldular. Genç ve cesur bu adamlar onları durdurmaya karar verdiler. İlk olarak, Karanlık Büyücülerin gizli üssünü bulmaları ve bunu baş büyücüye bildirmeleri gerekiyordu. Ancak araştırmaları sırasında yanlışlıkla uzay boşluğu portalını etkinleştirdiler ve Şafak Vadisinin diğer tarafına, Bilgeler Şehrine ışınlandılar.

Cesur ve enerjik bir çocuk ve aynı zamanda meka ustası olan Rooney, eşi Lolita, Bruno, Alpha ve Saber'in yardımlarıyla, Karanlık Büyücüler'in patronu olan Demorte'nin çekirdeğini yok etmek üzere Büyü Şehrine geri döndüler. Vadi'de bulundukları süre içinde savaş tekniklerini geliştirmek için Harley, çalışmalarına başlamıştı.
Harley Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
240
Fiziksel Saldırı
114
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
19
Büyü Direnci
10
Can
2501
Mana
490
Saldırı Hızı
0.848
Can Yenileme
36
Mana Yenileme
18
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.