Harith - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Harith - Mobile Legends Build / Guide
Büyücü
240
.
12 Tem 2020
Harith Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Harith Şunlara Karşı Güçlüdür
Harith Şunlara Karşı Güçsüzdür
Harith Kahramanının Hikayesi
Efsanelere göre, Şafak Vadisinin balta girmemiş ormanlarında kadim bir Elf ırkı yaşamaktadır. Hikayelerde bu kedi benzeri Elf ırkı; küçük, zeki, haylaz, başına buyruk ve son derece zeki olarak betimlenmektedir. Ancak, Leonin Elfleri ve Ay Elfleri arasındaki ittifakı pek kimse bilmez.

Küçüklüğünden itibaren, Harith akranları arasındaki en yetenekli ve bilge çocuklardan biriydi. Çok kısa bir zamanda Leoninlerin en güçlü büyücüsü haline gelmiş, hatta Şafak Vadisinin en güçlü büyücülerinden biri olmuştu. Kendi ormanlarında mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayan Leoninler, büyülü ormanlarının dışına ayal basmamışlardı. Leoninler kendi güzel ve huzurlu hayatlarına o kadar dalmışlardı ki kendi ırklarını tanımlayan büyülü sanatları bile bir unutulmaya terk etmişlerdi. Harith ise bu durumdan hiç memnun değildi. Dış dünyayı tanımak için büyülü ormanlarından henüz daha 15 yaşındayken ayrılmaya karar verdi. Harith, büyü sanatına duyduğu tutku ve arzuyla halkının büyü lideri olmayı planlıyordu.

Harith, Orklar'a karşı savaşmak için insan ordusuna katılmak üzere Şafak Vadisinin başkentine geldi. Kendini Orklar'la yapılan savaşlarda kanıtlayan Harith, Tigreal'e kendini tanıtmayı başarabilmişti. Tigreal, Harith'in yaşam dolu ruhunu ve güçlü becerilerini takdir ediyordu. Harith'e teğmen rütbesi verileceği ve çok yakında Moniyan İmparatorluğu İmparatorluk Sihir Ustası olarak atanacağı söyleniyordu. Bunlar söylenirken, Vadinin gizli sırlarını açığa çıkarmak için Harith'e özel bir imparatorluk yetkisi verilecekti; büyü gücüyle uzay ve zamanı kontrol edebilecekti. Harith, bu yetkilerin ardından kötülüğü ortadan kaldırmak ve adaleti sağlamak amacıyla Şafak Vadisinde bir yolculuğa çıktı.

Heyecan ve coşku dolu olan Harith, Büyü Ustası unvanıyla birlikte kendine yöneltilen eleştirilerinden de haberdardı. Büyü lideri olma hayaline kavuşmuş olan Harith, yokuna tek başına korkusuz bir şekilde devam edecekti. Zaman geçtikçe, imparatorluğun ve vazifesinin omuzlarına yüklediği yüklerle hayatının eriyip gittiğini, dolayısıyla da yavaş yavaş tükendiğini fark edecekti. Zamanla yalnız ve kederli bir ruh haline bürünmeye başlamıştı. Leonin ırkından eski arkadaşı Nana ile karşılaştığında bile sohbet edebilecek halde olmadığını anlayacaktı. Nana'ya karşı duyduğu sempati bile duygularını ifade etmesine yetmiyordu çünkü. Bu noktaya durduk yere gelmemişti oysa ki; eleştirilerden kaçmanın en iyi yolunun yalnız kalmak olduğuna inanmış ve hayatını yalnız olarak geçirmeye devam etmişti. Zira, ona göre, imparatorluğun yardıma ihtiyacı olduğunda, Büyü Ustası olarak kötülüğü engellemek için görevinin başında hazır vaziyette olması gerekiyordu.
Harith Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
240
Fiziksel Saldırı
114
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
19
Büyü Direnci
10
Can
2701
Mana
490
Saldırı Hızı
0.84
Can Yenileme
36
Mana Yenileme
18
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.