Hanzo - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Hanzo - Mobile Legends Build / Guide
Suikastçi
436
.
12 Tem 2020
Hanzo Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Hanzo Şunlara Karşı Güçlüdür
Hanzo Şunlara Karşı Güçsüzdür
Hanzo Kahramanının Hikayesi
Uzun zaman önce, Akakage Evi, Ninja Sanat Tanrıları olarak selamlandı. Nesiller boyunca, Akakages araştırdı ve ileri ninjutsu öğretti. Ninja sanatının zirvesini elde etmek için Akakages, şeytan, öfke ve açgözlülük kalplerini, ibadet Hanekage'de yoğunlaştırmak suretiyle sıkıştırarak yasak bir ninjutsu kullandı. Hiç kimse Hanekage'in bedenlerinde gizlenmesine rağmen bilincine sahip olacağını beklemiyordu.

Efsanevi Yüz Hayaletler Akakage Evi'ne saldırdığında, içindeki iblis, hayaletleri tek bir varlık haline getirdi. Böylece Akakage ve güçlü şeytan arasında kanlı bir kavga başladı. Hanekage. Büyük bir bedel karşılığında Akakage, şeytanı geçici olarak mühürlemek için ninjustu Blood Shadow'u kullandı. Hanekage'i kalıcı olarak mühürlemek için, Akakages kutsal araçlarını Ame no Habakiri olarak bilinen efsanevi bir kılıç oluşturmak için kullandı. Çok geçmeden, Akakage'in ataları dünyadan öldüler. Kederli öğrencileri, Ame no Habakiri'yi yalnızca Akakage ailesinin bir üyesinin ulaşabileceği bilinmeyen bir yere sakladı. Çok az şey biliyordu, kurnaz Ölüm Tanrıçası Izanami, bu olayları gözlemledi ve gizlice bir gününü Hanekage'ye dirilterek ruhunun bir sanatını yerleştirdi. Birçok nesiller sonra, Akakage Evi Kızıl ve Gölge hiziplerine bölündü. Gölge Grubu, klanın gördüğü en güçlü Akakage'i doğurdu - Hanzo. Tahmin edilebileceği gibi, Hanzo Gölge Fraksiyonu'nun başına geçti. Ancak, bir gün Hanzo'nun ekibi sırrını keşfetti. Bunca zaman boyunca Hanzo gizlice Hanekage'in gücünü kendi bedeni ile birleştirdi ve şeytanı düşmanlarının kanıyla besledi. Akakage's Crimson Faction ile karşılaştığında, Hanzo hepsini soğuk kanda öldürdü. Bu kadar güçlü insanların kanlarını emen Hanekage, bilincini bir kez daha geri kazandı.

Hanekage, Hanzo'ya soylu klanının güçlü Ame no Habakiri'yi saklamasının yanı sıra, sadece Akakage'in ulaşabileceği gizli bir yere, ninjustu'yu korkuttuğunu söyledi. Aç olan Hanzo, yasak ninjustu ve efsanevi kılıç Ame no Habakiri'yi almak için kanını kötüye kullandı. Akakage'in geri kalan üyeleri, klanın haininden sonra öfkeyle kovalandı. Hanekage'in gücüyle boğulan Hanzo, kendi klanının kılıcını onlara karşı kullandı ve güçlü enerjiyi etlerinden aldı. Umutsuzca, iki Akakage grubu Hanzo'yu bir kez daha ele geçirmek için bir araya geldi. Ağır yaralanan soylu Akakage Evi'nin son üyeleri sadece Hanzo'nun kaçışını izleyebildi.

Hanzo gizlice sığınağı yaralarından kurtarır. Gece ve gündüz, Hanzo, Akakage'in yasak ninjutsu'sunu Ame no Habakiri ile birlikte uyguladı. On yıl sonra, Hanzo ataları gibi ninjutsu zirvesine ulaşamadı. Hanekage, düşen ninjaların etini ve kanını tüketti ve Hanzo için büyülü bir zırha dönüştü. Hanekage, Hanzo ile bir anlaşma yaptı. Hanekage'ye daha fazla kan beslenmesi karşılığında güçlü iblis, Hanzo'nun ninjutsu zirvesine ulaşmasına yardımcı olacak. Ninjutsu zirvesine ve Ame no Habakiri zirvesine ulaşma kabiliyetine sahip olan Hanzo, dünyaya bir kan banyosu getirdi.
Hanzo Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
260
Fiziksel Saldırı
118
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
17
Büyü Direnci
10
Can
2594
Mana
0
Saldırı Hızı
0.87
Can Yenileme
35
Mana Yenileme
0
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.