Guinevere - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Guinevere - Mobile Legends Build / Guide
Savaşçı / Büyücü
412
.
12 Tem 2020
Guinevere Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Guinevere Şunlara Karşı Güçlüdür
Guinevere Şunlara Karşı Güçsüzdür
Guinevere Kahramanının Hikayesi
Barok ailesi, Şafak Vadisinin bir kaç soylu ailesinden biridir. En saygın yetenekleri olan eskrim, ailenin sembolüdür. Bu sembol, rakiplerini onlara saldırma fikrinden bile caydırır. Ayrıca, güzellik ve bilgilik de Barok ailesinin genetik özelliklerindendir, tıpkı Menekşe'nin muhteşem güzelliği gibi.

Her ne kadar Barok ailesinin eskrimi dünyaca ünlü olsa da, genç Guinevere eskrimi hiç sevemedi. Diğer kızlar gibi göz kamaştırıcı şeylere düşkündü. Gençliğinde Sihir Akademisi'ne gönderildi. Kendi hassas manevi algısına ve yer çekiminden etkilenmeyen büyüsüne güveniyordu. Guinevere daha 10 yaşındayken zihinsel algısını süper enerjiyle başarıyla birleştirdi ve çoklu büyü etkisini icat etti. Bu buluş onu büyüye karşı daha da tutkulu yaptı ve kardeşi Lancelot üzerinde sık sık yeni büyüsünü denedi. Nasıl saklanırsa saklandın, kız kardeşi tarafından saklandığı yerden bulunuyordu. Lancelot'un çocukluğunda, kız kardeşi onun için hep sorun olmuştu. Fakat Lancelot yine de Guinevere'yi sever, ona daime gülümserdi. Ne zaman onun büyü denemelerini hatırlasa güzünde acı bir gülümseme olurdu.

Son zamanlarda bir şey Guinevere'nin canını sıkıyordu ve onu iyice huysuz yapmıştı. Söylentiye göre, yüksek büyü statüsü olan asil Paxley'ler, Barok ailesine dünürlüğe gelmişlerdi. Şüphesiz onlar için Guinevere en uygun adaydı ve görünen o ki Guinevere'nin babası bu evlilik için oldukça istekliydi. Ama gönlü olmayan Guinevere'nin aklına bir fikir geldi ve kardeşi Lancelot'u bulmayı umuyor...
Guinevere Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
260
Fiziksel Saldırı
126
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
18
Büyü Direnci
10
Can
2528
Mana
0
Saldırı Hızı
0.916
Can Yenileme
39
Mana Yenileme
0
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.