Faramis - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Faramis - Mobile Legends Build / Guide
Destek / Büyücü
224
.
12 Tem 2020
Faramis Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Faramis Şunlara Karşı Güçlüdür
Faramis Şunlara Karşı Güçsüzdür
Faramis Kahramanının Hikayesi
Moniyan İmparatorluğunun uzaklarında antik bir kale vardır. Bu kale, imparatorlukla kıyaslanacak derecede görkemli bir tarihe sahiptir. Ne yazık ki, bu kale bir gece yarısı aniden çökerek ortadan kayboldu. Uzun gri duvarlar, ay ışığı altında daha korkunç ve tuhaf gözüken simsiyah sarmaşıklar ile kaplandı. Ölümün nefesi bu eski binaya yakın olan canlıları titretir ve onları kaleden uzak tutardı. Görünen o ki, bu kalenin sahibi pusuda, avlarının tuzakına düşmesini bekliyordu.

Kuş tüylü paltosuyla uzak bir tepede duran bir adam, bu ölümcül kaleye bakıyordu. Sessizce ağzından döküldü: "Necrokeep." Bu kalenin adı idi. Geçmişin hatıraları aklına geldiğinde ise tüm vücudu acıyla dolmuştu. Bu acı, duyduğu nefreti iyice arttırdı. Katliama uğrayan kalede felaketten tek kurtulan kişi zamanının en önemli büyücüsü olan Faramis idi.

Yıllar önce bu kalenin kraliçesi Vexana, yozlaşmış kral olan kocasını kurtarmak için kendi ruhuna ihanet etmişti. Çukurla yaptığı anlaşma sonrası bütün kale karanlık enerjiye teslim olmuş ve ülke kaosa sürüklenmişti. Faramis, tüm çabalarına rağmen Vexana'yı bu karanlıktan kurtaramamıştı. Yıkılmış bu krallığı yeniden canlandırmak için her yolu denemeye devam etmişti. Aradan geçen onca zamanda ne kadar uğraşırsa uğraşsın, bu kaleyi saran hastalığı tedavi etmeyi başaramamıştı. Tam tersine, Vexana bu enerjiyle yavaş yavaş tam anlamıyla bir canavara dönüşmüştü. Bu korkunç hikaye bütün Şafak Vadisine de yayılacaktı.

Moniyan İmparatorluğu ordusu, bu kaleyi anakaradaki barışı korumak adına ele geçirdi. İmparatorluk Şövalyeleri, buradaki tüm hastalıklı insanları yok etmek zorunda kaldı ve buna itiraz eden Faramis'i de dinlemeyi reddettiler. İmparatorluk Şövalyeleri, hastalıklı insanların hayatlarını bir hiçmişlercesine görmezden geldi ve Faramis'i korunaklı bir laboratuvara zincirlediler. Faramis, burada doğru vaktin gelmesini bekliyordu. İmparatorluk ordusu üç günün sonunda kaleden çekildiğinde, Faramis, mucizevi bir şekilde laboratuvardan atlayarak kaçtı. Kalenin harabelerine tırmandı. Kale tanınmaz bir haldeydi; Faramis, kalenin yıkıntıları arasında tüm önemki deneyimlerini yazdığı büyülü kitabı buldu.

Sürgün günlerinde bütün bu çılgın kara büyüleri kendi başına denedi. Hatta bu büyüleri kendi bedeninde test ederek daha güçlü büyüleri yaratmayı başardı. Acıyla geçen yıllar, Faramis'i imparatorluktan nefret eden bir suçluya dönüştürmüştü. Elindeki diriliş kitabı sayesinde yasaklı ve tamamlanmamış yeni büyüleri keşfetti. Vücudundaki zincirler, imparatorluğunun yaşattığı acıları hatırlatıyordu. Bu acı, ömrünün sonuna kadar imparatorluğa karşı savaşmak için onu kamçılayacaktı...
Faramis Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
245
Fiziksel Saldırı
118
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
20
Büyü Direnci
10
Can
2543
Mana
500
Saldırı Hızı
0.784
Can Yenileme
34
Mana Yenileme
19
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.