Estes - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Estes - Mobile Legends Build / Guide
Destek
221
.
12 Tem 2020
Estes Şampiyonunun Fiyatı
24000
499
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Estes Şunlara Karşı Güçlüdür
Estes Şunlara Karşı Güçsüzdür
Estes Kahramanının Hikayesi
Moonlake'in batısında elflerin atalarının doğduğu ve bugün ay elflerinin yaşadıkları yerde efsanevi Zümrüt Yeşili ormanı bulunur. Bütün elf kralları Zümrüt Yeşili ormanının merkezinde yer alan Yaşam Ağaçında doğmuşlardır.

Şu anki elf neslinin kralı, ikinci büyük savaş sırasında kötü bir şekilde yaralanan ve Zümrüt Yeşili ormanında uyuyan sessiz Estes'tir. Ay elfleri, krallarının yokluğunda rehbersiz kaldılar. İnsanlar ve orklar arasındaki savaşların alevleri bu barışçıl ormana sıçradığında, genç Ayışığı Okçusu Miya, ayağa kalktı ve anavatanlarını korumak için bütün elfleri etrafına topladı.

Ama karanlık zindan hükümdarı gittikçe azgınlaşıyor ve iyiden iyiye kana susuyordu. Kan Kraliçesi Alice tarafından kanlarına girilen genç elfler birer birer düştüler.

Ay elflerinin bir kez daha tehlike altında olması Elf kralını öfkelendirdi! Yıldırımlı ve gök gürültülü bir gecede Estes uykusundan uyandı. Sert olduğu kadar yardımsever de olan Estes, halkını korumak ve dostlarına destek olmak için kutsal ay ışığı ile gücünü topladı. Elindeki Ay ışığı Kılavuzu ile vatanına saldıran her düşmanı pişman etmeye yemin etti.
Estes Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
240
Fiziksel Saldırı
120
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
13
Büyü Direnci
10
Can
2221
Mana
545
Saldırı Hızı
0.8
Can Yenileme
36
Mana Yenileme
18
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.