Dyrroth - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Dyrroth - Mobile Legends Build / Guide
Savaşçı
473
.
12 Tem 2020
Dyrroth Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Dyrroth Şunlara Karşı Güçlüdür
Dyrroth Şunlara Karşı Güçsüzdür
Dyrroth Kahramanının Hikayesi
Otuz yıl önce, Moniyan İmparatorluğunda halkı için kurtuluşun ve adaleyin sembolü olan bir prens dünyaya geldi. Bu prensin Moniyan İmparatorluğuna, Şafak Vadisini birleştirmesinde öncülük edeceğine inanılıyordu. İmparatorluk Soyluları prensi yetiştirmek için tüm imkanlarını seferber ettiler.

Prens ilk doğum gününde kanla kaplanmış beşiğinde ölü bulundu. Oda pençe izleriyle kaplıydı ve prensi korumakla görevli olan muhafızların ölü bedenleri bulunmuştu. Tüm Moniyan İmparatorluğunu hüzün sarmıştı. İmparatorluğun tüm inancı bu acı günde kayıp gitmişti. Halka bu kadar ilham veren bir prens daha gelmemişti. Bazıları prensin iblisler tarafından öldürüldüğüne inanıyordu, bazıları ise prensin hala hayatta olabileceğini umuyordu. İmparatorluk Asilleri, İmparatorluk Şövalyelerini ve Işık Manastırını gerçeği bulmaları için görevlendirdi. Bu sırada, Karanlığın Oğlu "doğmuştu"...

Bir kaç yıl sonra Moniyan İmparatorluğunun güney topraklarında garip bir şey ortaya çıktı. Çukurun derinliklerinde Thamuz, Ateşin Lordu, özel bir savaşa tanık oldu. Bu savaşta canavarlar içlerinde ki en güçlüyü bulmak için sonuna kadar birbirleriyle savaştılar. O, sadece en güçlü İblis Kanına sahip olmadığını aynı zamanda iblislerin arasındaki en güçlü savaşçı olduğunu da kanıtladı.

Alice bu savaşçıyı kucakladı ve gerçekleştirmeyi planladığı "Kraliyet Planından" ona bahsetti. Bu savaşçı Alice'in şaheseriydi. Alice'in taktiklerinde, hilelerinde ve savaş stratejilerinde uzmanlaştı. Ayrıca Thamuz'dan yakın dövüş taktikleri öğrendi. Şimdi, Karanlığın Oğlu Çukur için savaşmaya hazır. Moniyan İmparatorluğuna karşı savaşarak "Vadi Planını" uygulayacak ve İmparatorluğun "Parlayan Kıvılcımını" yok eden Çukur Lordunu temsil edecektir.
Dyrroth Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
265
Fiziksel Saldırı
117
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
22
Büyü Direnci
10
Can
2578
Mana
0
Saldırı Hızı
0.916
Can Yenileme
41
Mana Yenileme
0
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.