Claude - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Claude - Mobile Legends Build / Guide
Nişancı
263
.
12 Tem 2020
Claude Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Claude Şunlara Karşı Güçlüdür
Claude Şunlara Karşı Güçsüzdür
Claude Kahramanının Hikayesi
Eğer sıklıkla meyhaneye gidiyorsanız mutlaka Claude'un hikayesini de duymuşsunuzdur. Hikayesi gezginlerin en sevdiği hikayelerden, Şafak Vadisin'de de en ünlü efsanelerden biridir. Söylentilere göre Claude'un özel bir yeteneki vardır. Ona göre, hırsızlık bir suçtan ziyade sanattır. Hatta Claude, o kadar ileri giderdi ki hırsızlık yapacağı kişilere önceden haber verirdi. Her zaman çalmak istediği şeyi, insanlar ne kadar hazırlıklı, ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar elde etmeyi başarırdı. Çalmak istediği eşya ister kralın korunan bir hazinesinde olsun, ister güçlü büyülerle korunan bir kütüphanede olsun ya da ölümsüzlerin yaşadığı bir kalede olsun yine de çalabilirdi. Hiç bir şey onu istediğini almaktan alıkoyamazdı.

Bu genç "Hırsız Kral"ın gizemli bir ortağı olduğu söyleniyordu. Bazıları ortağının güzel bir genç kız olduğunu söyleseler de kız kardeşi olduğunu iddia edenler de vardı. Ancak, bir çok kişi suç ortağının kara büyü kullanan usta bir sihirbaz olduğuna inanmaktadır. Bu hikaye, yakın zamanda Claude'un kurbanlarından birinin garip bir kahkaha duyduğunu söylemesiyle güçlenmeye başladı. Antoinerei kentindeki ünlü bir makine tasarımcısı olan Dr. Rooney, Claude'un hareketlerini yakından izlemeye başladı. Dr. Rooney'in en son tasarladığı cihaz, mekandan mekana hareket eden eşyaların yerini bulabiliyordu. Baş muhafız Bruno, Claude'un nerde olabileceğine dair bir ipucu buldu ve onu yakalamak için şehrin her yerine izleme cihazları kurdu. Claude, şehre girer girmez şehrin muhafızları tarafından yakalanıp kaçmanın imkansız olduğu bir hapishaneye yerleştirildi.

Bu olay sonrası herkes "Hırsız Kral"ın saltanatının sona erdiğini düşündü. Ama Claude'un gizemli ortağı hapishaneden kaçmasına yardım etti. Sadece bu kadarla da kalmadılar, ayrıca Dr. Rooney'in tasarladığı cihazı da çaldılar, tıpkı Claude'un daha en başta onu nasıl çalacağını anlattığı şekilde...Claude, muzaffer bir şekilde Antoinerei'den ayrıldı. Daha sonra cihazda küçük bir not olduğunu fark etti: "Umarım bu cihaz işine yarar, geliştirmek için fikrin olursa lütfen bana yaz! -Rooney."
Claude Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
240
Fiziksel Saldırı
97
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
14
Büyü Direnci
10
Can
2370
Mana
450
Saldırı Hızı
0.826
Can Yenileme
40
Mana Yenileme
16
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.