Carmilla - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Carmilla - Mobile Legends Build / Guide
Destek
303
.
12 Tem 2020
Carmilla Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Carmilla Şunlara Karşı Güçlüdür
Carmilla Şunlara Karşı Güçsüzdür
Carmilla Kahramanının Hikayesi
Carmilla, uzun yıllar önce Aberleen Kalesinde yaşayan Ansaac ailesinde dünyaya geldi. Kontun tek kızı olan Carmilla, doğduğu andan itibaren ailesi tarafından sevgiye boğuldu. Büyüdükçe ailesinin geçmişi ve büyüleyici güzelliği birleştiğinde Carmilla, Aberien Kalesindeki hatta tüm imparatorluktaki en asil kadınlardan biri haline geldi. Carmilla'nın geldiği kraliyet soyu, babası Kont Anssar'ın onu politik amaçları doğrultusunda kullanmasında ve başına gelecek olan trajedinin kaçınılmaz bir hale gelmesinde rol oynayacaktı.

Sayısız aristokrat Carmilla'yı etkilemeye çalışsa da hiçbiri onun kalbini kazanmayı başaramadı. Carmilla'nın doğuştan gelen gururu sıradanlığa boyun eğmeyi reddetti. Fakat babası Kont Ansaac kararını çoktan vermişti. Çukur tehdidi giderek yükselirken, askeri-soyluların oluşturdupu yeni sınıfın politikaya egemen olacağını anlamıştı. Bu yüzden ailesinin sosyal statüsünü güçlendirmek için askeri-soylularla iyi ilişkiler kurması gerekiyordu.

Ancak, yaşlı Kont için önemsiz olan bir adam tüm bu planları bozacaktı. Bu adam, Gğney İmparatorluğunun en iyi opera sanatçısı olan Cecilion'du. Aberleen Kalesine geldiği ilk andan itibaren Carmilla, Cecilion'un en sadık izleyicilerinden biri haline geldi. Carmilla'nın gözünde Cecilion fazlasıyla zarif ve yetenekliydi. Aynı zamanda onun gözlerinde duyduğu keder ve gizem okunabiliyordu. Cecilion'un her gösterisinde Carmilla oditoryumun orta sıralarına oturur ve sessizce Cecilion'yn şarkılarının keyfini çıkarırdı.

Bir gün, tıpkı iki ırmağın buluşması gibi Cecilion ve Carmilla'nın gözleri bir araya geldi. Aşkın alevleri tutuşmaya başladı. Tıpkı zifiri karanlık bir grcede gökyüzünde çakan yıldırımlar gibi bir anda birbirlerine aşık oldular. Takip eden günler, Carmilla'nın hayatundaki en mutlu günlerdi. Gece olduğunda, Ceciliom, Carmilla'yı opera binasına, onun için bestelediği şarkıları dinlemeye davet ederdi. Carmilla, Cecilion'un performansını dikkatle izler ve asla gözlerini ondan ayırmazdı. Performansı sona erdikten sonra sahnenin arkasında ay ışığı eşliğinde birlikte dans ederlerdi. Sabahın erken saatlerinde Cecilion, Carmilla'nın penceresinde sabahın nemiyle ıslanan bir gül bırakarak sessizce giderdi.

Zaman geçtikçe Carmilla, Cecilion hakkında bir şeyler fark etmeye başladı. Onun sürekli yalnız olduğu ve kimseyle temas etmediğini fark etti. Cildinin makyaj yapmadığında bile soluk olduğunu ve sürekli bir şeylerden kaçmaya çalıştığını gördü. Cecilion'un gözlerine baktığında, normal bir yaşama olan arzusunu hissedebiliyordu ve onun efsanevi Kan İblislerinin soyundan geldiğini açıkça görebiliyordu. Cecilion, nerden geldiğini Carmilla'ya hiç anlatmasa da Carmilla yine de ona inanmayı seçti. Çünkü aralarındaki aşkın gerçek olduğunu hissedebiliyordu. İnsan ya da iblis olsa da tek önemli olan aralarında ki aşktı. Carmilla her zaman Cecilion'a ait olacağını ve hayatının geri kalanını onunla geçireceğine inanıyordu.

Birbirlerini ne kadar çok sevmiş olsalar da, Carmilla'bın babası onun bu sıradan şarkıcı ile evlenmesini yasakladı. Carmilla'yı eve hapsetti ve onu imparatorluk ordusunun generali Baron Tawil ile evlenmeye zorladı. Carmilla'nın Cecilion'u unutmasını sağlamak için opera binasını kapattırdı. Cecilion, Kan İblisleriyle insanların arasındaki sevginin mümkün olmayacağını içten içe biliyordu. Carmilla'yı sevmesine rağmen pes etmeye karar verdi. Carmilla'ya kökenlerini ve hikayesi hakkındaki her şeyi anlattığı bir mektup ve penceresine bir gül koyarak kaleden ayrıldı.

Carmilla, savaşmayı asla bırakmadı ve babasının isteğine boyun eğmeyi reddetti. Ama ayrılık mektubunu okuduğunda kalbinin kırılmasına engel olamadı. Cecilion'un hangi soydan geldiği onun için önemli değildi. Onu seviyordu ve hayatın onsuz bir anlamı yoktu.

Carmilla, pencerenin önünde Cecilion'un şehirden ayrıldığı yöne bakarak durdu. Gün doğarken bileğini keskin bir hançerle kesti. Dünya karanlığa gömüldü. Carmilla aşkın kendi yoluyla kalbine gömdü.

Carmilla, uyandığında kendini tekrar Cecilion'un kollarında buldu. Cecilion'un gözleri nezaketle ona bakıyordu. Dokunuşun cansız olduğunu ve cildinin tıpkı Cecilion'unki kadar solgun olduğunu fark etti. Sevgilisinin onu terk etmeyeceğini biliyordu. Cecilion geri dönmüştü ve kendi kanıyla sevgilisini hayata döndürmüştü. Bu iki yalnız ruh nihayet tekrar birlikteydi ve sonsuza dek birlikte yaşayabilirlerdi.

Geceden sonra, Aberleen Kalesi sakinleri ne Cecilion'u ne de Carmilla'yı bir daha görmediler. Onlardan geriye kalan tek şey halk arasında efsaneleşen o gece oldu. Gece olduğunda, Aberleen Kalesinin en yüksek kulesindr, Carmilla Cecilion'a sarıldığında, zaman onlar için sanki donmuş gibiydi.
Carmilla Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
255
Fiziksel Saldırı
126
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
25
Büyü Direnci
10
Can
2528
Mana
430
Saldırı Hızı
0.916
Can Yenileme
39
Mana Yenileme
16
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.