Belerick - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Belerick - Mobile Legends Build / Guide
Tank
240
.
12 Tem 2020
Belerick Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Belerick Şunlara Karşı Güçlüdür
Belerick Şunlara Karşı Güçsüzdür
Belerick Kahramanının Hikayesi
Efsanelere göre, Şafak Vadisininde ki ihtiyarların, önemli görevleri icra eden mistik yaratıklara güven duydukları söylenmektedir.

Ağaç topluluğunun bir üyesi olan Belerick, bu yaratıklardan biriydi. Belerick'in kalbinde nezaket dışında bir şey yoktu. Kavgalardan nefret ederdi. Kadim bir yaratık olan Belerick, saldırılara karşı kendini koruyan güçlü bir hayat enerjisine sahipti. Bu enerji aynı zamanda reenkarnasyon yapmasını da sağlıyordu. Nazik doğası nedeniyle, nerede olursa olsun, haklı ve zayıf olan herkese yardım etmek in yanlarında bulunurdu.

Bir gün Belerick, ihtiyarlar tarafından çöle bir görev amacıyla gönderilecekti. Ancak, Büyük Monian İmparatorluğunun harabeye dönüşmüş olması ve halkın da umutsuz durumunu görünce kendi vazifesini terk ederek Monian'dan geriye kalanları kurtarmak amacıyla tüm hayat enerjisini kullanmış, güzel bir vaha yaratmaya çalışmıştı. Monian halkı tekrar mutlu olmuştu. Bunun üzerine Belerick'in de kalbi huzurla dolmuş ve derin bir uykuya dalmıştı. Her ne kadar Belerick, ihtiyarların kendisine verdiği görevi yerine getiremese de yaptığı şeyden dolayı pişmanlık duymamıştı. Dünyada hayattan ve başkalarına hayat verebilmekten daha önemli bir şey yoktu ne de olsa...
Belerick Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
250
Fiziksel Saldırı
110
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
15
Büyü Direnci
10
Can
2819
Mana
450
Saldırı Hızı
0.81
Can Yenileme
42
Mana Yenileme
12
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.