Badang - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Badang - Mobile Legends Build / Guide
Savaşçı
230
.
12 Tem 2020
Badang Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Badang Şunlara Karşı Güçlüdür
Badang Şunlara Karşı Güçsüzdür
Badang Kahramanının Hikayesi
Uzun zaman önce Şafak Ülkesinin güney bölgelerinde oturan küçük bir köy vardı. Köylüler çok çalışkandı, bir gece yaşamak için gece gündüz balık tutuyorlardı. Aralarında Badang adında güçlü bir adam vardı. Hevesli ve cesur, yorulmadan herkesin yaşamdaki zorluklarını çözmesine yardımcı oldu.

Ancak, uzun zaman önce köyde garip bir şey oldu. Köylüler balık yakalamak için her gün erken kalkmışlardır. Akşamları boş ellerle geri döndü, balıkçılık için araçlar bile kırıldı. Herkes mistik bir su canavarı laneti olduğunu düşünerek üzüldü. Yiyecek malzemeleri azaldıkça, Badang onlara gerçeği bulmalarına yardım etmeye karar verdi. Su canavarı inanmadı. Sabahın erken saatlerinde Badang her zamanki gibi balığa çıktı. Bir balıkçı tuzağı kurmak için köyün yakınındaki nehre geldi. Sadece çok fazla balık yerleştirmekle kalmadı, aynı zamanda önceden hazırlanmış dev bir balık ağı ile köyün sorunlarına kimin veya neyin neyin sebep olduğunu bulmaya çalışırken sakladı. Kısa bir süre sonra nehir aniden yuvarlanmaya başladı, nehrinde tuhaf bir yaratık tuzağının yanında belirdi. Şeytan benzeri ve korkutucu. Balıkları çalmaya ve tuzağı tahrip etmeye başladı. Gözleri ateşli, uzun saçlı ve uzun sakallı. Badang, canavarı tuzağa düşürmeye çalışırken kararlı bir şekilde dev bir balık ağı fırlattı. Ancak canavar, devasa dişleriyle balık ağını deldi ve kırılmaya başladı. Sürekli ona saldırdı, ama korkusuz Badang bu korkutucu canavarla tereddüt etmeden savaşa girdi. Bu canavarın gücü şaşırtıcı derecede güçlüydü ve Badang'ın kolları ağır şekilde yaralandı. Canavar Badang'ı yutmak üzereyken, kalan kuvvetini balık avcısını vücuduna yerleştirmek için kullandı ve nehir kıyısına çekti. Nehirden ayrıldıktan sonra canavar yavaş yavaş nemini kaybetti ve kurumaya başladı. Uzun süre soluyamıyordu. Badang daha önce böyle bir yaratık görmemişti.

Badang, vücudunda parlayan sihirli bir mücevher olduğunu fark etti. Konuşmak için mücadele eden su canavarı Badang'a gitmesine izin vermesi için yalvardı, küfür nehirde yaşayan ancak korkunç bir dönüşüme uğrayan elf oldu. Canavar bir keresinde balığa avlanmak için güney dağlara yöneldi ancak yanlışlıkla kötü enerjiden kaynaklanan balıkları yedi. Konuştuğu gibi, canavarın vücudu yavaş yavaş değişmeye başladı. Su canavarı, tükettiği tüm balıkları yitirmeye başladı. şeytani enerji ile birlikte. Doğal durumuna döndüğünde, su elfleri Badang'ı derinden takdir etti.

Ondan sonra Badang güçlü bir enerji akışı aldı ve sakatlanan kolları da restore edildi ve öncekinden çok daha güçlüydü. Badang'ın nazik kalbi nihayet canavarı bırakması için onu sürdü. Badang, hayatı yavaş yavaş normale dönen gece gündüz köylülere yardım etmeye başladı. Ancak Badang, canavarın bahsettiği güney dağlarının gitmesine izin veremezdi. Köyünün güvenliği için Badang, dağların içindeki kötü enerjinin kaynağını bulmaya kararlıydı ve adalar arasında Şafak Ülkesine doğru gitti.
Badang Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
255
Fiziksel Saldırı
111
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
23
Büyü Direnci
10
Can
2708
Mana
0
Saldırı Hızı
0.908
Can Yenileme
40
Mana Yenileme
0
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.