Angela - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Angela - Mobile Legends Build / Guide
Destek
334
.
12 Tem 2020
Angela Şampiyonunun Fiyatı
24000
499
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Angela Şunlara Karşı Güçlüdür
Angela Şunlara Karşı Güçsüzdür
Angela Kahramanının Hikayesi
Laboratuvar 1718'in kurucularından biri olan Dr. Baker, dünyaya barışı getirme amacıyla bu enstitüyü kurmuştu. Ancak, diğer kurucu üyeler, insanlığın silahlandırılması deneylerine kafayı takmalarından sonra, Dr. Baker işin kötü yönlere doğru çekileceğini hissedip oradan ayrılmaya ve çalışabileceği yeni bir proje aramaya koyuldu. İnsan deneylerinden vazgeçerek, yalnızca mekanik bir iskeletten, kukla tellerinden, sentetik deriden yeni bir yaşam bimi oluşturmaya çalıştı ve nihayet yeni nesil hayat doğdu. Dr. Baker, sevginin ve ümidin insanlığın en büyük icatları olduğuna inanarak dünyanın en duygusal öykülerini yeni yaratılışının kalbine proglamladı.

Güneşli bir günün sabahı, Sevgi-Android Prototip 1 yatağından uyanıverdi. Dr. Baker bu güzel mekanik meleğe Angela adını verdi. Angela, Dr. Baker'ın vesayetini izleyerek, dünyayı anlamak için çok çalışıyor ve doktorun yüksek beklentilerini karşılamayı umuyordu. Ancak, barışçıl yaşamları kısa sürdü. Laboratuvar 1718'in kötü bilim adamları, Dr. Baker'ın insan vücudu dışında yaşayan bir ruh yarattığına dair söylentiler duyduğunda buna inanamadılar. Dr. Baker'ın kendilerine ihanet ettiğine ve daha laboratuvardan ayrılmadan önce bu bilgiyi sakladığına inandılar ve bu nedenle Dr. Baker'ın geçmişteki icadı Alpha ve Beta'ya Dr. Baker'ı ve icadını avlamalarını emrettiler. Tam yakalamak üzereyken Dr. Baker Angela'yı bir uçuş kapsülüne yerleştirerek dostu Dr. Rooney'i aramasını istedi.

Uçuş kapsülü korkunç bir fırtınaya yakalandı ve Şafak Vadisi'nin uzak bir köşesine indi. Enkazdan kurtulan Angela, Dr. Rooney'i bulmak ve yolculuğuna babasını kurtarmak için devam ediyor.
Angela Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
240
Fiziksel Saldırı
115
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
15
Büyü Direnci
10
Can
2421
Mana
515
Saldırı Hızı
0.792
Can Yenileme
34
Mana Yenileme
18
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.