Alice - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Alice - Mobile Legends Build / Guide
Büyücü
223
.
12 Tem 2020
Alice Şampiyonunun Fiyatı
15000
399
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Alice Şunlara Karşı Güçlüdür
Alice Şunlara Karşı Güçsüzdür
Alice Kahramanının Hikayesi
Binlerce yıl önce Şafak Vadisi sınırları içindeki Büyülü Orman, Ay Elfleri tarafından yurt edinilmişti. Ormanın güzelliği ve büyüsünün altında aslında büyük bir tehlike yatıyordu. Garip siyah gölgeler, Ay Elflerinin yurdunda, yani Büyülü Orman'ın etrafında ortaya çıkmıştı ve Elfleri avlıyorlardı. Elflerin sayısı azalmaya başlamıştı.

Kan iblisleri, kendi yaşamlarını sürdürmek için başkalarının yaşam enerjisini emen bir ırktı ve barışçıl Ay Elfleri kendileri için kolay lokma olmuştu. Ay Elflerinin kralı Estes, halkını korumak için Kan İblislerine karşı bir savaş başlattı. Fakat, sonra Kan İblislerinin Kraliçesi Alice, orkları istila etmesiyle birlikte şeytani kuvveti, Büyülü Ormanı bile aşmıştı. Alice, orklara yaptığı gibi Estes'in ve Ay Elflerinin güçlerini de elde etmeyi umuyordu. Onun bu kuvvetli tutkusu tekrar tekrar Ay Tanrısı Gölü'nün işgal etmesi için büyük bir sebepti. Alice Ay Elflerine ne zaman saldırdıysa, her seferinde kral Estes'in yıkılmaz iradesi yüzünden kaybetti. Ama Alice kaybetmeyi kabullenemiyordu. Bu yüzden bir sonraki saldırısında Ay Elflerine karşı mutant Orkları kullanmaya karar verdi. Savaşın sonlarına doğru Kral Estes bütün gücünü topladı ve Kraliçe'ye ağır bir darbe indirdi. Bu darbe sonucu Alice ağır yaralandı. Savaş bitiminde ağır yaralanan Ay Kralı, Büyülü Ormanın derinliklerinde uykuya daldı.

Günümüzde, Alacakaranlık Küresinin varlığı, Şafak Vadisini bir kez daha kaosa sürükledi. Çukur derinliklerindeki yarıklarda, Çukur Hükümdarı kendisine daha fazla takipçi bulma arzusuyla tutuşuyordu. Onun karanlık gölgesi sessizce güneydeki dağlarına kadar yayıldı ve Alice, bu güce karşı hayranlık duymaya başladı. Eski gücünü toplayamamış olsa da Alice, Çukur Hükümdarının güvenini kazanarak eski tutkularını tekrardan alevlendirdi. Bütün gücünü toplayabilmek için, karşılaştığı bütün varlıkların yaşam güçlerini emdi. Saf, yeni doğmuş Ay Elfleri hala onun favorisiydi. Eski gücünü toplayınca, Alice gözünü daha büyük avlara, yabancı dünyadan gelen kahramanlara çevirdi: "Arkanı kolla."
Alice Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
240
Fiziksel Saldırı
114
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
21
Büyü Direnci
10
Can
2573
Mana
493
Saldırı Hızı
0.8
Can Yenileme
36
Mana Yenileme
18
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.