Aldous - Mobile Legends Build / Guide - ProBronz
Aldous - Mobile Legends Build / Guide
Savaşçı
333
.
12 Tem 2020
Aldous Şampiyonunun Fiyatı
32000
599
0
Önerilen Build
Dengeli Build
Önerilen Şavaş Büyüsü
Önerilen Amblem Seti
Kahraman Yetenekleri
Aldous Şunlara Karşı Güçlüdür
Aldous Şunlara Karşı Güçsüzdür
Aldous Kahramanının Hikayesi
Şafak Vadisi efsanelerine göre Batı Çölündeki Minoan Krallığında gizemli bir labirent vardır. Labirentte krallığının merkezi olduğuna inanılan bir Minatour heykeli vardır. Bazıları ise bunun tüm labirentin koruyucusu olduğunu söyler. Krallık fazlaca kıymetli yeşim üretmişti ve Minoan halkına büyük zenginlik sunmuştu. Çok geçmeden, tüm krallık zenginliğin getirdiği refahtan sarhoş olmuştu. Labirenti korumakla görevli çok sayıda koruyucu bile yozlaşmış ve görevlerini bırakmışlardı. Sadece bir tanesi kalmıştı: Aldous. Hiçbir zaman görevini unutmamış ve Minoan Labirentini korumaya devam etmişti.

Ancak günün bir tanrı yer yüzünü cezalandırmak için göklerden geldi. Aydınlığın ve karanlığın gücü tüm krallığı yıktı. Aldous bile kaçamadı. Bu arada iki enerji dalgası onun vücuduna girdi. Aldous ölmek üzere olduğunu düşündü. Ancak bu iki dalga birleşti ve vücudunda büyük değişiklikler meydana getirdi. Vücudu saldırılara dayanacak ölçüde büyüdü ve kolları insanların kalbine kolayca korku salabilecek şekilde gelişti.

Aldous, şaşkınlıktan uyandığında krallığının çöktüğünü fark etti. Ancak labirent bilinmeyen bir güç tarafından mühürlenmişti. Diğerleri cevapları bulmak için şafak vadisine doğru seyahat ederlerken, Aldous da labirenti korumak için orada kalacaktı. Minoan Labirentinin mühürlediği haberi Çukur'da hızla yayıldı. Bu tuhaf enerjiyi toplamak için Selena, iblisleri ile birlikte Minoan Labirentinin girişine geldi. Büyük bir savaş labirenti bekliyordu...
Aldous Şampiyonunun Detayları
Hareket Hızı
260
Fiziksel Saldırı
129
Büyü Gücü
0
Fiziksel Savunma
21
Büyü Direnci
10
Can
2718
Mana
405
Saldırı Hızı
0.836
Can Yenileme
49
Mana Yenileme
18
Temel Saldırı Kritik Şansı
0
Yetenek Kritik Şansı
0
ProBronz 2020 © Tüm hakları saklıdır.